Ogłoszenie


#1 2013-05-29 09:49:07

 Lewander Brown

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-02-14
Posty: 801
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Żogler.. powraca? :D Czyli nowy numer autorstwa LeWander.

(1.)    Długo wyczekiwany kolejny numer mego autorstwa nareszcie trafił w Państwa ręce. Mam nadzieję, że nie umrą państwo w czasie jego czytania, gdyż nienawidzę papierkowej roboty  (wykaz zgonu, testament i te sprawy..).
Także tego, miłego czytania!

Spis Treści:
1. Wstęp.
2. Wywiad z Fredem i George’m Weasley.
3.Czy Knot to Kretyn, czy tylko udaje?
4. Zgony, śluby, inne takie..



2. Wywiad z Bliźniakami
Mam przyjemność  przedstawić Wam, drodzy niezrównoważeni psychicznie czytelnicy owoc mej jakże ciężkiej pracy (anime same się nie obejrzy, Rammstein nie przesłucha .. ^^), jakim jest wywiad z Fredem i (moim mężem) Georgem Weasley’ami, właścicielami największego, najlepszego, najbardziej szalonego, zawsze puszczającego dobry thrash,  sklepu z magicznymi gadżetami . Zapraszam do lektury.
(Ja)  - Ave! Dużo pracy w ostatnim okresie? Taki sklep to nie byle co..
(Fred) - Prawda, ale jakoś dajemy radę.. W końcu jesteśmy profesjonalistami! Dla  nas zresztą to tylko dobra zabawa. ;3
(Ja) – Nie wątpię, w wasz profesjonalizm, nie wątpię.  A skąd pomysł na puszczanie w głośnikach tak cudownej, mym zdaniem muzyki?
(George) – Z tego co pamiętam, po sporej dawce Ognistej, Fredzio włączył w sklepie swoje radio, akurat ustawione na Thrash Metal Stefę i tak już zostało..
(Ja): Rozumiem. A czy zaprzeczycie pogłoskom, drogi Fredzie iż ponoć zakochałeś się w swojej brązowej skarpetce, do której gdy myślisz, że nikt  nie słyszy  mówisz?
(Fred): … Skąd wiesz o Cherry?
Fred ku mojemu zdziwieniu teleportował się niespodziewanie, zabierając ze sobą trzymającego go za ramię brata. Cóż miałam począć? Wywiad się nie udał, ale może zapoczątkowałam kącik Magicznej Mody na Sukces?

3. Knot to Kretyn, czy tylko udaje?
Otóż, Drodzy Czytelnicy, ostatnimi czasy na łamach Najbardziej Kłamliwej i Odrażającej Gazecie Świata (czyt. w proroku codziennym) pewna jędza, znana szerzej jako Rita Skeeter umieściła artykuł, na temat domniemanej nadprzeciętnej inteligencji Korneliusza-Jestem-Idiotą Knota. Natomiast MY, Drodzy Czytelnicy mamy dla Was niebywale nieprofesjonalnie ukrytą przez MM i samego Knota pogłoskę dotyczącą.. Jego testów na Aj-Kju! Otóż, nasz jakże cudowny i wychwalany niemal niczym bóstwo, przez Skeeter (ach, ta moc dolarów!)  uzyskał wynik MinusDwatysiąceJedenDwaTrzy pkt.! Ministerstwo stara się sprawę zatuszować, ale powiedzmy szczerze.. Jak to ukryć?  Sam fakt, że szanowny Mój-Mózg-Nieistnieje-Knot początkowo wziął minus za swoje nazwisko i  biegał przechwalając się wynikiem po całym burd.. ethem.. po całej Przekątnej, świadczy sam za siebie. Co dalej w tej sprawie? Któż wie. Wy wiemy swoje, ministerstwo tuszuje swoje,  Prorok liczy dolary za milczenie swoje. A Knot? Rozmawia z puszką po groszku i wydaje się doprawy szczęśliwy.

4. Zgony, śluby, inne takie.
*Dnia 30 kwietnia  zmarł szanowny Siir de Tępy Cyrkiel, (znany szerzej jako Mua Matematyczka) w skutek złamania nogi. Całej rodzinie wysyłamy najszczersze uśmiechy i butelki Ognistej na imprezę z okazji tak wielkiego szczęścia.

*Dnia przedwczorajszego niejaka LeWander Brown, domniemana zabójczyni  Argusa JakMuTamByło, woźnego Hogwartu, była widziana na terytorium Internetów, w niejakim Czat-Boksie Wielkim. Prosimy o sięgnięcie po egzemplarze poradników ‘STAŁA CZUJNOŚC’, autorstwa Alastora Moddy’ego, ‘Stała Czujność’, tego samego autora, ‘Stara CZUJNOOŚĆ’ również Alastora oraz po ‘JAK ZACHOWAĆ STAŁĄ CZUNOŚĆ’ również tego samego autora. Pomogą państwu z pewnością zachować stałą czujność w obliczu spotkania z LeWander.

*Dnia 20 maja związek małżeński zawarli LeVoldie oraz LeParszyfkee. Zakochanym życzymy szczęścia.

*Dnia Któregoś-Tam maja odszedł od nas Ciasteczkowy Potffur. (*)


KONIEC.


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011342_467817829974275_904689040_n.jpg

Offline

 

#2 2013-06-02 17:40:11

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Żogler.. powraca? :D Czyli nowy numer autorstwa LeWander.

E tam, kiepski, całkiem fajny "A Knot? Rozmawia z puszką po groszku i wydaje się doprawy szczęśliwy." nie wiem czemu brzmi to nader filozoficznie   Groźna LeWanderę


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#3 2013-06-04 23:13:50

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Żogler.. powraca? :D Czyli nowy numer autorstwa LeWander.

<333


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaręczyny w spa Ciechocinek