Ogłoszenie


#1 2011-04-01 14:24:29

 Aslis

Goblin

7060989
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 145
Punktów :   

Kto pracuje w ministerstwie?

Departament czarodziejskich gier i sportów
Członkowie: Ludon Bagman
Zajęcia departamentu: zajmuje się wszystkimi sportami, jakie istnieją w świecie czarodziejskim (głównie quidditchem, który jest najsławniejszą grą magiczną); odpowiada za organizowanie mistrzostw i czuwa nad przestrzeganiem zasad podczas gry

Departamen Tajemnic
Członkowie: Bode, Croaker
Zajęcia departamentu: ścisle tajne; nikt nie wie czym się zajmuje

Urząd Łąci z Goblinami
Członkowie: Cuthbert Mockridge
Zajęcia departamentu: jak sama nazwa wskazuje zajmuje się łącznością z goblinami

Komisja Eksperymentalnych Zaklęć
Członkowie: Gilbert Wimple
Zajęcia departamentu: likwiduje skutki wywołane eksperymentalnymi zaklęciami (mieszanie zaklęć ze sobą); zajmuje sie tworzeniem nowych zaklęć

Departament Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów
Członkowie: Barty Crouch
Zajęcia departamentu: nawiązuje kontakty z czarodziejami z innych państw; dba i handel międzynarodowy

Urząd Niewłaściwego Użycia Produktów Mugoli
Członkowie: Artur Weasley
Zajęcia departamentu: zajmuje się produktami, które po zaczarowaniu trafiają do mugolskich sklepów; usuwa skutki modyfikuje pamięć mugolom, którzy użyli zaczarowanego

Wydział Niewłaściwego Używania Czarów
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: zajmuje się karaniem czarodziei, którzy użyli jakiegoś czaru nie zgodnie z jego przeznaczeniem (np. zamiast zapalić ogień w kominku, podpalili szatę współlokatora CELOWO)

Departament Transportu Magicznego
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: zajmuje się całym transportem magicznym czyli: miotłami, świstoklikami, teleportacją, latajścymi dywanami

Departament Przypadkowego Użycia Zaklęcia
Członkowie: Arnold Peasegood
Zajęcia departamentu: likiwiduje skutki prypadkowego użycia zaklęcia (np. różdżka sama wypala, będąc w kieszeni właściciela)

Departament Przestrzegania Prawa Magicznego
Członkowie: Amelia Bones
Zajęcia departamentu: jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się przestrzeganiem prawa w świecie czarodziei; w pewnym sensie podległe mu sa wszystkie inne departmenty i wydziały (no, może prócz Departamentu Tajemnic)

Urząd Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: zajmuje się wszystkimi sprawami, związanymi z magicznymi zwierzętami; z ich hodowlą, handlem

Biuro Łącznosci z Centaurami
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: biuro to powstało, by centaury (które nie chciały współpracować z czarodziejami) w razie potrzeby mogły poprosić czarodziei o pomoc; nigdy jednak żaden z tego przywileju nie skorzystał

Międzynarodowa Komisja Handlu Magicznego
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: czarodzieje pilnują, aby nie handlowno zakazanymi roslinami/stowrzeniami; ustala jakie przedmiotu musza być importowane, a których mają nadmiar i mogą sprzedac do innych krajów

Biuro Brytyjskiego Przedstawicielstwa Międzynarodowej Konfederacji Czarodziejów
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: wybrani przedstawiciele magicznej społeczności Brytyjskiej, udają się na spotaknia z zagranicznymi waładzami; są przedstawicielami Anglii na Międzynarodowej Konfederacji Czarodziejów

Biuro Doradztwa w Zwalczaniu Szkodników
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: jak sama nazwa wskazuje; jak nie potrafisz sobie poradzić z szkodnikami plądrującymi tówj wspaniały ogródek udaj się tutaj

Departament Magicznych Wypadków i Katastrof
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: powoływani za każdym razem, gdy doszło do magicznego wypadku (np. przy pojedynku, przypadkowym użyciu czarów itp.); rzadko kiedy interweniują sami; najczęściej pracują wraz z innymi departamentami, specjalizującymi się w np. usuwaniu skutków katastrof i wypadków

Komitet Łagodzenia Mugoli
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: zadania tego departamentu ograniczają sie prawie tylko do modyfikowania pamięci mugolom, którzy byli członkami, lub widzami jakiegoś magcznego zdarzenia

Kwatera Główna Aurorów:
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: wszyscy czarodzieje walczący z czarnoksiężnikami (auror) skupiają się w jeden poddepartament

Biuro Przemieszczania Skrzatów Domowych:
Członkowie: Newt Skamander
Zajęcia departamentu: zajmuje się nadzorem wszystkich skrzatów domowych

Biuro Wyszukiwania i Oswajania Smoków:
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: jak sama nazwa wskazuje, biuro to zajmuje się smokami

Biuro Dezinformacji:
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: w razie jakiegoś nieprzewidzianego wydarzenia (np. ucieczka więźnia z Azkabanu), to biuro zajmuje się przesłaniem odpowiednich informacji do mugolskiego ministra

Komisja Likwidacji Niebezpiecznych Stworzeń:
Członkowie: Walden Macnair
Zajęcia departamentu: członkowie tej komisji unieszkodliwiają stworzenia, które są niebezpiecze i zagrażają życiu zarówno czarodziei jak i mugoli

Służby Pomocy Wilkołakom:
Członkowie: ???
Zajęcia departamentu: pomagają wszystkim ludziom dotkniętym wilkoładztwem

Wybaczcie ale do tych co są "?" nie mogłem znaleść.

www.deptajem.pl


Śmierć to ostatni wróg, który zostanie zniszczony

Offline

 

#2 2011-04-01 15:52:03

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

A ja ich nigdy nie mogłem obczaić kto gdzie po co ;p


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#3 2011-04-01 20:19:22

 Aslis

Goblin

7060989
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 145
Punktów :   

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

No to widzisz


Śmierć to ostatni wróg, który zostanie zniszczony

Offline

 

#4 2011-04-01 21:09:12

 Rolka14

Uczestnik Mistrzostw

37825182
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 1220
Punktów :   

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

Fajnie...Szacun że się tak starasz u tyle tematów nowych piszesz


,,Śmierć będzie ostatnim wrogiem , który zostanie zniszczony"

Offline

 

#5 2011-07-26 10:25:47

 The Half-Blood Princess ♥

Centaur

36133433
Skąd: Łękawica, małopolskie
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 423
Punktów :   

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

naprawdę dobry artykuł, a brak niektórych informacji całkiem zrozumiały

Ostatnio edytowany przez The Half-Blood Princess ♥ (2011-07-26 10:26:20)


-A co mi dasz w zamian, Severusie?
-W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział : - Wszystko.

Offline

 

#6 2011-09-06 20:50:06

 Neville522

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 87
Punktów :   
Dom: Colin Finnigan

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

bardzo dobry materiał chociaż nie ma w nich kompletnych informacji


„Nie żałuj martwych Harry, żałuj żywych ,a zwłaszcza tych którzy żyją bez miłości”

Offline

 

#7 2012-08-07 22:24:36

 Annie Lily Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

44485681
Skąd: Dolina Godryka
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 245
Dom: Gryffindor

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

Szacun dla Aslis.Nawet nie wiedziałam,o nie których departamentach O.o
A do Kwatery głównej aurorów:Kingsley Shacklebolt


Kim jestem?Jestem córką Lily i Jamesa Potterów, a także...siostrą bliżniaczką Harry'ego. Nie chcecie wierzyć? Radzę jednak to zrobić i przyzwyczaić się do tej myśli. Zostałam odzielona od mojego brata, po śmierci rodziców. Musiałam nauczyć się kontrolować moją moc, by nikomu nie zrobić krzywdy. Ale na Pokątnej McGonagall przedstawiła mnie mojemu bratu...(jak to brzmi,nie?"Poznałam mojego brata..."). I razem powróciliśmy do Dursleyów,jako brat i siostra...

Offline

 

#8 2012-08-08 13:52:27

 Szopenek87

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44958307
Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 348
Punktów :   
Dom: Pancy Parkinson

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

WOW podziw super


."Osobiście uważam, że my z Fredem powinniśmy dostać co najmniej P ze wszystkich SUMów. Sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach był zdecydowanie powyżej oczekiwań "

Offline

 

#9 2012-08-15 18:13:54

 Annie Lily Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

44485681
Skąd: Dolina Godryka
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 245
Dom: Gryffindor

Re: Kto pracuje w ministerstwie?

W ostatniej chwili mi się przypomniało Ale naprawdę,szczena mi opadła jak zobaczyłam ten spis.Ciekawi mnie kto jest w Służbie Pomocy Wilkołakom...


Kim jestem?Jestem córką Lily i Jamesa Potterów, a także...siostrą bliżniaczką Harry'ego. Nie chcecie wierzyć? Radzę jednak to zrobić i przyzwyczaić się do tej myśli. Zostałam odzielona od mojego brata, po śmierci rodziców. Musiałam nauczyć się kontrolować moją moc, by nikomu nie zrobić krzywdy. Ale na Pokątnej McGonagall przedstawiła mnie mojemu bratu...(jak to brzmi,nie?"Poznałam mojego brata..."). I razem powróciliśmy do Dursleyów,jako brat i siostra...

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oferta na szamba betonowe to dla klientów ze BetonovĂŠ vĂ˝robky v okrese BudiĹĄov nad Internet Wrocław https://athler.pl/