Ogłoszenie


#1 2012-05-18 20:16:46

 Lewander Brown

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-02-14
Posty: 801
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Brakuje nam was ...

Kogo wam najbardziej brakuje z ludzi z forum którzy już się nie udzielają ??


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011342_467817829974275_904689040_n.jpg

Offline

 

#2 2012-05-19 11:43:07

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Brakuje nam was ...

Mateusza pierwszego administratora forum.

Siostry Stec.

nika89.

Tych Oso mi najbardziej brakuje.


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#3 2012-05-19 12:52:52

 Lewander Brown

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-02-14
Posty: 801
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Brakuje nam was ...

nika89 - swego czasu natrafiłam na nią w tematach jeśli się nie mylę. Mądre pisała wypowiedzi, przemyślane i przekonywujące moim zdaniem.
Ja ostatnio czytając stare, zamknięte wątki natrafiłam na fajną osobę - Szalonookiego.
Nie jestem tu może zbyt długo, ale myślę, że gdybym go wtedy znała to by mi go brakowało....


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011342_467817829974275_904689040_n.jpg

Offline

 

#4 2012-05-19 13:12:35

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Brakuje nam was ...

Ja Szalonookiego znam o tyle, o ile jego wątki korektowałem (już jako Admin ). Wiem także, że miał zabawne spory z Mateuszem I Pisał Każde Słowo W Zdaniu Wielką Literą...
Mnie, poza siostrami Stec i Mateuszem, to właśnie nika (która czasami się pojawia ), Lily Evans, Lorda Voldemorta (ahh te jego ortografy...), trochę mało Rusty tu słychać, Mejsi, Lunatic Lady (jej opowiadania, mniam!), Luny_***** (o ile pamiętam konkurowałem z nią w czarodziejskich gazetach, ja chyba Prorok, ona Żongler ). Ostatnio także James Potter i Doktorek się wyłamują ;/ Ale Ci z tych dawnych, to już chyba wymieniłem Jezu, obym nikogo nie zapomniał...
W ogóle wiele osób, które poznałem na forum, z którymi wymieniłem więcej niż 2 posty, i które uznałem za warte uwagi, pozostawiło po sobie łagodne wspomnienia. Tak zwani "przechodnie", których zapamiętamy, powspominamy, lecz więcej nie zobaczymy...


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#5 2012-05-19 14:22:38

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Brakuje nam was ...

Agata Lily jej charakter AgaBloom. Była też Emma Bossy Watson,Firenzo ale jego postów nie pamiętam,Ginny też jej postów nie pamiętam,A Godryk miał chyba jakieś problemy nie pamiętam o co poszło, nat konkurowała chyba z Prorokiem, ale dobrze ją pamiętam.

Rab nie pamiętam o co poszło, ale był taki koleś Fenir Greyback.

Rusty pamiętam kiedyś jak chciała ode mnie komiksy Kaczora donalda w śnie.


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#6 2014-04-10 15:34:58

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Brakuje nam was ...

Nie wiem czemu nie doceniłem tego wątku wcześniej. Zaprawdę ładny wątek Teraz, przeszło niemal 2 lata, mniej osób, więcej utarczek, mniej życia. Tak samo nie doceniałem innych tematów, które mam teraz przyjemność przeglądać (w celach weryfikacyjnych), i też brakuje mi tej szansy, by odpisać W CZASIE.
Kogo teraz brakuje? Wszystkich tych, dzięki którym w domu tym zawsze po szkole czekał ciepły obiad i kapcioszki na wejście. To było coś


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#7 2014-07-07 22:45:36

Harry Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9672779
Skąd: Nora
Zarejestrowany: 2006-08-03
Posty: 1518
Punktów :   
WWW

Re: Brakuje nam was ...

No, rzeczywiście fajny wątek. Trochę się wzruszyłem, bo nie sądziłem, że komuś może mnie brakować w jakimkolwiek sensie. A jednak. Mnie też brakuje często forumowiczów niektórych, ale niestety życie osobiste czasami jest na tyle trudne i pochłaniające, że brakuje czasu na kontynuowanie internetowych znajomości. A i tych realnych nie ma za bardzo. Tak jest nijak. Nie mam ochoty na Forum. Przeszedł mi Harry Potter i ponownie chyba nie powróciłbym do jego lektury. Sądzę, że istnieją równie ciekawe pozycje, po które i tak nie sięgam, bo nie mam na to czasu ani chęci. Zrobiłem się leniwy, zgorzkniały, zrezygnowany i w związku z tym nie reflektuję na częste uczestnictwo w życiu tego miejsca. Widać to chociażby po tym, iż oddałem w prawdopodobnie niepowołane ręce kierownictwo tego Forum i w ten oto sposób zniknęło 3/4 pierwotnego forum i zostało jakieś g****. Nie dziwię się, że obecnie na forum brakuje użytkowników, chociaż jest ono jednym wśród pierwszych wyników wyszukiwania w Googlach po wpisaniu fraz "Harry Potter forum". Zrobiło się tutaj wielkie szambo, pod którym nie chcę się zbytnio podpisywać i nie mam pomysłu na jego likwidację.


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"


http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

#8 2014-07-08 16:51:59

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Brakuje nam was ...

A zatem wytrzyj buty z tego szmaba w którym to miałeś nieprzyjemniść chwilę przebywać i idź żyć własnym zgorzkniałym życiem!

Może i nie ma tu zbyt wielu użytkowniów i może nie będzie choc myśłę że to jest akurat wina teo że to forum nie pozwala na zbyt wielkie szaleństwa, ale myślę, że jeśli ktokolwiek tu jeszcze zagląda bądź napisze to warto aby to miejsce istniało.

A kogo mnie brakuje? WorkingClassHero, Lewander Brown, chyba one najbardziej wpisały sie w moją pamięć.


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

#9 2014-07-12 20:58:42

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Brakuje nam was ...

Masz rację immortal, po części Nic nie jest trwałe, wszystko się zaś zmienia; ludzie, opinie, zdania. Osobiście jestem zdania, że jeżeli ktoś mówi, że coś sobie odpuścił, ale w dalszym ciągu na różne sposoby do tego wraca, to znaczy, że w ogóle nie odpuścił, i ciągle mu zależy. A to, co z tym zrobi, to już jego decyzja, i szufladkować nikt tego nie będzie. Uważam też, że podpisywać się można tylko pod czymś, w czym ma się czynny udział. Coś, co się tylko zaczęło, lecz nie kontynuuje, to już nie byłaby moja broszka. Równie dobrze mogę ja powiedzieć, że się nie podpisuję pod tym, co robią księża, z tym, że co ja mogę się podpisać, skoro się wyparłem swojej wiary. Mogę protestować, bo to niemoralne, ale nie mogę mówić, że to dlatego, że kiedyś sobie wierzyłem.

Tylko dodam, że jest jednym z pierwszych na liście wyników dlatego, że było jednym z pierwszych, które powstało. Nic w związku z popularnością. Nie jestem dumny z tego, że jest jak jest. Liczę jednak na przyszłość tego miejsca. Ty masz zgorzkniałe spojrzenie na obecny stan tego miejsce, my mamy bardziej optymistyczne.


Tym niemniej trzymam kciuki, by Twoje życie się ułożyło po Twojej myśli, czy to zgorzkniałe, czy przesłodzone. Jak kto woli. Pamiętam co zrobiłeś dla tego miejsca, jak pielęgnowałeś i pilnowałeś, i jestem i ja, i wszyscy, Ci wdzięczni za Twoją pracę. Byłeś tym miejscem, jak moglibyśmy więc nie odczuwać braku Twojej obecności


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#10 2014-10-02 22:06:51

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Brakuje nam was ...

mnie brakuje Matiego ale tego dawnego.... ciężko jest teraz z Tobą przyjacielu a wiele dobrego zrobiłeś dla tego miejsca i szkoda byłoby o tym zapominać... może i nie mam czasu na częste przebywanie tutaj ale zawsze z chęcią wracam i nadrabiam zaległości.... i może nie jest to forum tak popularne jak było kiedyś ale co z tego. Dla mnie to zawsze będzie ważne miejsce i ważni w moim życiu ludzie...

brakuje mi nat i Mejsi choć w sumie czasami wyskakują mi informacje o nich na fb... ale to już nie to samo... ech kiedyś tak układałam cały dzień, żeby tu zajrzeć nie dla forum czy informacji dla nim ale dla ludzi tutaj... Lunatic mi brakuje bez niej mam straszne zaległości jeżeli idzie o tematy manga / anime i Firenzo i jego mądrych skądinąd postów... no i sióstr Stec... choć jak się zjawiły to w życiu nie pomyślałabym, że za nimi zatęsknię no i Agata... ech dobrze, że przynajmniej część z nich mi się uchowała na fb ale to już jednak nie to samo... a szkoda...

Offline

 

#11 2015-02-12 13:39:16

 James Potter

Zwycięzca Turnieju Trójmagicznego

Skąd: Gryfino/Szczecin
Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 1755
Punktów :   
Dom: Gryffindor
WWW

Re: Brakuje nam was ...

Jest szansa na powrót starego grona i postaranie się o dobro forum ?


https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/VA4G2cLaEyESPXQGMmfq1w--~A/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9NTAwO2g9MjIy/https://66.media.tumblr.com/246f2d4e802dc53cb978d11ff7a9c1b4/tumblr_oepe870vPj1v7vro0o1_500.gif

Offline

 

#12 2015-02-17 05:04:01

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Brakuje nam was ...

Szczerze wątpię, by powrót był możliwy. A przynajmniej w tamtej formie. Drogi trochę się rozeszły, zdanie również się podzieliły, każdy ma teraz pewnie więcej na głowie, mniej z kolei na Forum.
Zresztą, co ja tam wiem


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#13 2018-04-22 22:24:15

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Brakuje nam was ...

Nie cierpię RAB jak masz rację... cholera i się poryczałam właśnie bo brak mi tego miejsca ale dobrze wiem, że ono było jakie było dzięki ludziom... cieszę się bardzo, że z niektórymi mam kontakt choćby przez facebook'a czy instagrama i strasznie mi przykro Mateusz i mam nadzieję, że to czytasz, że nie potrafisz docenić tego, że my dalej chcemy tutaj być, nawet jeśli bez Ciebie to nigdy nie będzie takie samo miejsce... przez spory czas to forum było moim domem i zawsze będę je tak tratować więc wkurza mnie Twoje podejście... przez szmat czasu, choć się nigdy nie spotkaliśmy, byłeś mi przyjacielem i smutno mi że taki się zrobiłeś zgorzkniały...

Offline

 

#14 2018-11-26 02:16:14

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Brakuje nam was ...

Teraz, parę lat później, może coś się zmieniło na dobre w jego życiu. A może nie. Po przekroczeniu pewnych linii nie ma łatwego powrotu. Pozostaje mieć wiarę i życzliwe nadzieje

Znalazłem to forum w 2006 roku, mialem 13 lat, byłem w 1 klasie gimnazjum. Nie był to dla mnie fortunny okres, trafiłem na nieprzyjemnych rówieśników. W domu mogłem jednak poczuć, że to nie ma znaczenia, bo wchodziłem tutaj. Miałem ograniczenie czasowe przed komputerem, 2 godziny, które było pilnowane zarówno przez tatę, jak i budzik, stojący obok komputera. Zwykle przeznaczałem ten czas, aby wygrać się w gry ile się da, i potem odejść nasycony. Potem nastała zmiana - potrafiłem całe 2 godziny przesiedzieć na tym forum, zlatywało jednak jak 5 minut. Śmiałem się, bratałem, żeniłem : D I potem tylko z utęsknieniem czekałem, aby po szkole znów wrócić do kompa. Komórkę dostałem dopiero pod koniec gimnazjum, a taką ze swobodnym dostępem do Internetu - jakoś w liceum. Uwielbiam określenie, którego użyłaś, Rusty. To miejsce było domem. Bardzo adekwatne. I to jakim super!

Czasem sobie myślę, czy tak jak w Upadku Domu Usherów, upadek tego forum (jako forum tematycznego) nie był po prostu pisany, jako że pisany był ostatecznie koniec tej serii. Pewnie tak. Teraz ciężko znaleźć jakiekolwiek amatorskie forum o HP w Googlach, a jak już są, to opuszczone od 2014 roku jakoś, albo wskrzeszane fora oficjalnych serwisów potterowskich, nietworzonych przez innych fanów dla fanów, tak jak nasze.

Nasze forum zaczęło podupadać w 2012 roku chyba jakoś, już nie pamiętam dokładnie tamtych zawiłości administracyjnych, jakieś przenoszenie wątków na nowe fora, inne strony Internetowe, walka z odgrzebywaniem dawno wyjaśnionych wątków drogą obostrzenia zasad postępowania z takimi odkopami i spamem, inne problemy (jeśli się mylę w czymkolwiek, śmiało wyrównajcie mi pamięć ), i porównując to z popularnością Harry'ego Pottera w tych latach dzięki Google Trends, widać wyraźny spadek zainteresowania Polaków Harrym Potterem od 2012 roku, rok po premierze ostatniego filmu. Po prostu seria została wyczerpana.
Takie fora z for tematycznych przerodziły się raczej w miejsca-wspomnienia, w którym dorastaliśmy wspólnie z Harrym, my - fani HP. Miejsca, w których znajdowaliśmy spokój, radość, śmiech, poważanie i szacunek. Miejsca, w którym po prostu nowi użytkownicy nie mogli się z łatwością odnaleźć, bo wszystko było już poruszone, porozmawiane, wspomnienia nabudowane, a sama seria - już nie była taka do-omówienia. Pozostawało się w kontakcie na GG, pamiętam! Potem nastąpił nagły rozwój technologii, które wiele ułatwił, jeśli chodzi o stały kontakt z bliskimi ludźmi. Umożliwił też poszerzenie grona znajomych w naszym otoczeniu, które ostatecznie powoli zastępywało znajomości forumowe. Zrozumiałe, życie się toczy dalej. Ale myślę, że ten cały postęp się też trochę przekładał na zapotrzebowanie na fanowskie fora tematyczne w ogóle. Nie trzeba było czekać, aż jedna osoba będzie dostępna na gg, aby pogadać o HP, tylko się wchodziło na forum i się gadało cały czas. Teraz ma się wszystkie osoby dostępne cały czas, co też wpływa na ruch na takich forach. Co innego fora o łowieniu ryb (trudno o wielu wędkarzy w swoim kręgu znajomych), czy ciągle idących serialach/seriach (gdzie hype nie wygasa).

Mati założył forum w czasach świetności tej serii, Forum cieszyło się popularnością. Potem, gdy z przyczyn osobistych odszedł, i Forum miało problemy, uważał, że to wina leży tylko po mojej stronie i tego, co tutaj wyprawiamy. Nie brał jednak pod uwagę, że to po prostu był ogólnopolski spadek zainteresowania tym tematem związany z zakończeniem serii. Owszem, ten nieunikniony i niefortunny bieg wydarzeń spędzał mi czasem sen z powiek. Często też zastanawiałem się, ile prawdy jest w tym, co Mati mówił. Krytyka bierze się przecież przede wszystkim ze szczerości. Byłem zawsze gotów do poprawy i pracy nad błędami, chyba, że się z czymś nie zgadzałem. Chyba na tym polega współtworzenie?
Co by nie było, dla mnie było jasne, że pozostawienie Forum bez zmian skończyłoby się upadkiem. Próby zmiany/uatrakcyjnienia skończyły się i tak upadkiem, ale to wiemy post factum. Wszak upadek Forum jako forum tematycznego był wpisany w samą definicję fora tematycznego. Byłem z tym pogodzony. Chyba wielu z nas było, bo chodziło o ludzi, którzy już tam byli, a nie utrzymywanie czepełka HP w sercach jako najważniejsza funkcja Forum.
Szkoda, że Mati nigdy się z tym nie pogodził i nie widział tego miejsca jako tego jednak zbioru wspomnień, które tutaj wiele osób utworzyło i relacji, które się z czasem wykształciły, a jedynie ducha przeszłości, którego nie sposób było uchować. Dlatego to miejsce nigdy nie będzie takie, jakim było, gdy Harry tutaj sprawował rządy. Inne czasy.

I to mam najbardziej Matiemu za złe. Choć momentami miałem Cię dość, druhu, szefie, za Twoje odcięcie się od tego miejsca , to miałem Ci za złe głównie to, że odrzuciłeś wartość tego miejsca, jakim było.


Dla ewnetualnej przyszłej polemiki:
Ale oczywiście to nie tak, że mimo wszystko nie widzę tej drugiej strony - swojej winy w tym. Wystarczy spojrzeć na statystyki. W 2006 roku pojawiło się 17 użytkowników, w 2007 - 26, 2008 - 2, 2009 - 3, 2010 - 5, 2011 - 36, 2012 - 22, 2013 - 42, 2014 - 38, 2015 - 10, 2016 - 7, 2017 - 5, 2018 - 3.
Średnia ilość postów użytkowników, zarejestrowanych po 2013 - 0,000000000001 (dane zmyślone, wiele 0 ). To forum, które uznajemy za dom, albo po prostu - nasz dom powstał dzięki osobom zarejestrowanych do 2012, z przewagą osób z lat 2006-2007 (na 2. miejscu 2011, potem 2012). Nie pamietam, kiedy zaczęliśmy to miejsce urządzać bez Matiego, a raczej ja przejąłem głównie stery - 2011? 2012? Nie jestem pewien. (EDIT: z pomocą PW doszedłem do tego, że był to 2010). Nie pamiętam nawet, kiedy ja opuściłem to miejsce...
Być może nie przykuwała nowych użytkowników forma, nie wykluczam. Być może hype na Pottera mijał, nie wykluczam. Post factum. Biorę to na klatę i są dni, kiedy biję się za to w pierś. A są dni, kiedy przeważa podejście, że to wina tego drugiego większego czynnika - umierającego hype'u na HP. Jak to, Rusty, napisałaś - to forum tworzyli ludzie. Czynników było wiele.

Tak czy siak, jest późno jak na pisanie tak długiego i tak często edytowanego posta Życzę dobrego dnia!


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#15 2018-12-26 21:29:42

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Brakuje nam was ...

Wiesz RAB ja to jednak nie lubię jak masz rację..... choć masz ją niewątpliwie..... szał na HP minął i nie wróci więcej... my podorastaliśmy i choć każdy z nas dalej czuje sentyment do serii (przynajmniej ja) to nie mam już tyle czasu na przesiadywanie na forach co kiedyś... ale mimo wszystko mam nadzieję, że to miejsce nie zniknie nigdy bo zawsze chętnie będę do niego wracała.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl