Ogłoszenie


#1 2015-01-03 18:31:27

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Najlepsza scena filmowa

Była najgorsza teraz czas na najlepszą scenę z filmów

Ja mam osobiście 2 takie ubóstwione przeze mnie sceny filmowe.
Pierwsza w Insygniach śmierci cz. 2 gdy Snape zwołuje uczniów do Wielkiej Sali bo doszły go słuchy że Harry był widziany w zamku..... I ten moment kiedy Harry wychodzi z szeregu..... no boski....Mogę tą scenę oglądać bez końca

Druga moja ukochana scena filmowa w Księciu Półkrwi gdy Harry, Ron i Hermiona trafiają do Minerwa McGonagall po przyjściu z Hogsmeade po akcji z tym naszyjnikiem i dialog (może się różnić w zależności od tłumaczenia ja mam wersje z napisami)
"Dlaczego, kiedy ma miejsce jakieś zdarzenie,wasza trójka zawsze musi tam być?"- McGonagall
"Proszę mi wierzyć, pani profesor...Zadaję sobie to samo pytanie już od sześciu lat."- Ron


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#2 2015-01-22 23:25:05

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Najlepsza scena filmowa

1-Uwielbiam scene w WA gdy Snape przychodzi na zastepstwo za Lupina, wchodzi szybko, różdżką zamykając okiennice, wogóle cały ten fragment jest fantastyczny

2-Czara Ognia- bardzo lubię tą zawziętą minę Harry'ego na LH jak sie schował za nagrobkiem a Voldi mówił "...patrz na mnie jak będziesz umierał, chcę widzieć błysk światła w twoich oczach" i tak się zawziął w sobie i wyszedł mu na przeciw.

- Jak Moody zamienił Malfoya w fretkę- " profesorze Moody co pan robi?" - "Uczę"

3- Zakon Feniksa- Scena z lekcji oklumencji, gdzie Snape wyrzuca Harry'ego " Nie chcę cie tu więcej widzieć. Wynoś sie stąd", młoda ubóstwia jak jej odgrywam tą scenę.
  - pierwsza lekcja z Umbridge i dialog: "- a kto chciałby skrzywdzic takie dzieciaczki jak wy?", " o no nie wiem , może Lord Voldemort" no mniam mniam
  - cała walka w ministerstwie od śmierci Syriusza do opuszczenia przez Voldka Ministerstwa.No majstersztyk.

4- Książę półkrwi- scena gdy Harry biegnie za Snapem no i tekst " jak śmiesz używać moich własnych zaklęć przeciw mnie.Tak to ja, jestem księciem półkrwi"
                       - Ron i uwieszona na nim Lavender i Hermiona która mówi" idę się wyrzygać" boooooskie!

5- Insygnia Smierci- Całe przeniesienie Harry'ego z Privert Drive do Nory.
   - śmierć Zgredka- poruszające
   - śmierć Seva- dobre choć mogło by byc bardziej poruszająco przedstawione
   - wspomnienie Seva ale od momentu jak przeszedł na stronę Dumbka.


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl