Ogłoszenie


#1 2012-03-26 21:28:47

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Nowinki, nowości

Witam!
Czas się brać do roboty, więc cza działać.

1. Tom Felton zgarnia kolejne propozycje?
Okazuje się, że poza rolą w filmie erotycznym "Attachment", aktor ten ma w zanadrzu i inne filmy, dzięki którym będzie mógł wybrnąć na szczyt. Tom został dołączony do obsady filmu pod tytułem "Teresa Raquin", który opowiada o perypetiach miłosnych pewnej mężatki z kuzynem jej męża. Film jest na podstawie powieści pozytywistycznego naturalisty, uznanego twórcy, Emila Zoli. Malfoy wystąpi u boku między innymi świetnej aktorki Glenn Close, która - gwoli ścisłości - była nominowana w tym roku do Oskara w dziedzinie "Najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za film Albert Nobbs, oraz Oscara Isaaca, którego będzie można także poglądać także w nowym filmie o Jasonie Bournie, Dziedzictwo Bourne'a (2012). Scenarzystą i reżyserem filmu jest Charlie Stratton. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć wiosną.
No cóż, Tom Felton wychodzi na swoje... lecz inni też nie zostaję w tyle!

deptajem.pl



2. Emma Watson już się pakuje!
Uwaga Los Angeles, oto nadchodzi cnota cnót i piękność piękności. Tam aktorka rozpocznie zdjęcia do reżyserowanego przez Sofię Coppolę (córka wybitnego reżysera Francisa Forda) filmu "The Bling Ring". Jak podaje Hogsmead.pl, film ukazuje grupę nastolatków ogarniętych obsesją na punkcie na mody i sławy, którzy rabują domy celebrytów w Los Angeles. Śledzą swoje cele w Internecie, potem włamują się do domów i kradną modne ubrania i własność sławnych osób. Odzwierciedlający naiwność młodzieży, wzmocnioną obecną kulturą celebrytów i obsesją na punkcie luksusowych marek, członkowie Bling Ring wprowadzają nas w świat pokus, jakim prawie żaden nastolatek nie potrafiłby się oprzeć. Film ma pokazać, co się dzieję, gdy zabawa młodocianych przestępców wymyka się spod kontroli oraz ujawnić coraz poważniejszą sytuację nowoczesnej kultury.

Aby panna Watson dokonała tego, co zamierza, musi pozostawić wiele za sobą, w tym swoją edukację. Oto, co napisała na swojej oficjalnej stronie internetowej:
Witam wszystkich, właśnie pakuję się na wyjazd do Los Angeles na zdjęcia do Bling Ring, opuszczam trzeci semestr na Worcester College, aby mieć pewność, że nie zaniedbam ani studiowania, ani roli. Jestem podniecona możliwością uczenia się od Sofii oraz kręcenia tak ważnego, w moim mniemaniu, filmu. To dla mnie naprawdę jak spełnienie marzeń. A zatem, to właśnie moja aktualizacja! Mam nadzieję, że wszyscy trzymacie się dobrze. Wasza Emma.

Cóż, aby było warto!

hogsmeade.pl



3. Inne drogi...
Filmy filmami, nagrody - nagrodami.
Daniel Radcliffe, nominowany do nagrody Nickelodeona Kids’ Choice Awards w kategorii ulubionego aktora filmowego, wraz z prowadzącym Willem Smithem, aktorką Cameron Diaz i gwiazdą Nickelodeona, Victorią Justice, wystąpił w spocie promującym tegoroczną galę rozdania nagród. Danielowi przyjdzie zmierzyć się z Johnnym Deppem, Adamem Sandlerem oraz Jimem Carreyem. Niezła konkurencja... Komu kibicować?
Do nagrody nominowany jest również film Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II. Kto zdobędzie wyróżnienie? Tego dowiemy się 31. marca bieżącego roku, kiedy to w Los Angeles odbędzie się uroczysta gala (czyli tego samego dnia, co otwarcie dla zwiedzających studia Leavesden). Jak dotąd, Daniel nie potwierdził swojej obecności na żadnym z wydarzeń i nie jest pewne, czy na którymkolwiek się pojawi. Powód? Film Kill Your Darlings, nad którym rozpocznie pracę pod koniec marca.

hogsmeade.pl


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#2 2012-03-26 22:20:17

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Nowinki, nowości

No no Tom to sobie nieźle daje rade...No ale trzeba się wybijać. A co do tych nagród myślę ze Daniel ma małe szanse(ale kto wie kto wie),  osobiście jestem za Deppem


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#3 2012-03-29 14:07:38

 Lewander Brown

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-02-14
Posty: 801
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Nowinki, nowości

Ja również wspieram Deppa. Świetny aktor !


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011342_467817829974275_904689040_n.jpg

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl