Ogłoszenie


#1 2011-04-19 14:11:07

 lady_garga

Uczeń Gryffindoru

4235016
Skąd: Piła
Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 199
Punktów :   

Namiar

Czytając ostatnio VII część zastanowiła mnie istota namiaru. I jakoś nie moge tego robroić.
W IŚ wyraźnie jest napisane, że każdy nieletni czarodziej ma na sobie namiar i dlatego MM wie, że użył magii. Ale przecież w... przyznaję się bez bicia, nie pamiętam, w której części (możę VI?) Harry rozmawiał z Dumbledore'm i on powiedział, że MM jest w stanie wykryć GDZIE została użyta magia, a nie KTO jej użył. Dodał wtedy, że MM liczy na uczciwość rodziców. Wspomnę też sytuacje z KT, kiedy Zgredek rozbił leguminę ciotki Petunii, a MM myślało, że to Harry. Jaki więc jest sens namiaru?


Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją :heart:

We :heart: Azbi!

Offline

 

#2 2011-04-19 14:23:47

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Namiar

Jak ktoś coś przeskrobie to będzie wiadomo kto pewno nie ma dużo czarodziejów w każdej dzielnicy, więc będzie wiadomo który ma skłonnośc do łamania praw czarodziejów... nie wiem czy w ogóle wyraziłem swoją opinię ale tak to widze xp


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#3 2011-04-19 16:02:03

ariadna.tonks

Czarodziej Półkrwi

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Namiar

Rowling stworzyła dużo wątków w HP, sama się przyznała ze wiele z nich przeoczyla


Nie żałuj tych którzy umarli, żałuj
tych którzy żyją bez miłości
                                    Albus Dumbledore

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl