Ogłoszenie


#1 2006-12-14 17:08:05

Luna_*****

Uczeń Slytherinu

2027852
Skąd: Azkaban (wieczny więźień)
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 264
Punktów :   

"Żongler" nr.3 14.12.06

A w dzisiejszym wydaniu (specjalnym bo świątecznym!)
1.Znane osobistości mówią, co chciałby dostać pod choinkę!
2. Na święta żadnej polityki-czyli krótko o sex-aferze w Ministerstwie Magii.
3.Świąteczny wywiad z Alastorem "Szalonookim" Moodym.
4.Ogłoszenia drobne.                           
                                                                                   
                                                  Co znane osobistości chciałby otrzymać na święta??
Albus Dumbledor:"Ja marzę o parze ciepłych skarpetek.. i paczce cytrynowych dropsów".
Rubeus Hagrid:"Ja żem zawsze chciał mieć smoka...no bo co, cholibka, miałby u mnie bidula jak w niebie".
Dolores Umbridge: "Potrzebuje nowej zastawy porcelanowej, koniecznie w kolorze "dziki róż".
Horacy Slughorn: "Najlepszy miód pitny...i trochę słodyczy- to sprawiłoby mi pradziwą radość".
                 
                                                 Nieskończenie krótki comentatrz...
Sparawy tzw. sex-afery, nie warto nawet komentowć...Po prostu eliksir się wylewa a różdżka pęką, na myśl o tym co jescze wymyślą nasi kochani pracownicy Ministerstwa Magii (a jeśli kogoś ta sprawa stresuje, to proponuję zdjęcie czarodzieja Leppera + sposób Szalonookiego na karpia..działa!!)


                                                Spotkanie pod choinnką -czyli świączna rozmowa z Alastorem Moodym
Pani Która Pyta:1.Co sądzi Pan na temat ostatniej sprawy w Ministerstwie Magi, czyli tzw. "sex aferze"?

Co ja sądze o tej aferze? Myślę że działacze Samoobrony działali w swojej samoobronie. Ale takie rzeczy nie mogą dziać się w Ministerstwie Magii. Minister Magii I Jego Brat Bliźniak muszą coś z tym zrobić. Mam nadzieję że tak zrobiom bo Platforma Czarodziejska wyrzuci Pis (Prawo i Straty) z z rządu. A tak przepaszam za pomylenie nazw partii. prawidłowe nazwy to Po I Pis

Pani Która Pyta:2.Wierzy Pan słynnemu czrodziejowi Andrzejowi L??

Sądze że on działał w swojej Samoobronie. Wierze mu ponieważ nakłamał już tyle że więcej chyba niemoże. Żaden człowiek w pełni zdrowy na rozumie nie mógł by tyle nakłamać... Przepraszam zapomniałem o kim mówimy. No to znajdę inne argumęty. Pomyślmy... Wiem ! ! ! Wierze mu bo itak wyjdzie tak jak on powie. Wystarczy dobrze zaopatrzona koperta wsadzona w ręke osoby pracującej w tym laboratorium.

Pani Która Pyta:3.Dobrze, skończmy z polityką...zbliżają się święta..jaki byłby Pana wymarzony prezent pod choinkę??

Mój wymarzony prezęt pod choinke to WIECZNY POKUJ W ŚWIECIE CZARODZIEÓW [czuję się jak jakiś super-man czy coś w tym rodzaju]. To oczywiście żart. Moim wymarzonym prezentem pod choinkę było by zapełnienie drugiej połowy cel w Azkabanie. No i odejście naszego ministra edukacji z swojego stanowiska. Zawsze możecie mi dać numer telefonu do Czarnego Pana żebym mógł umówić się z nim na pojedynek.

Pani Która Pyta:4.Kolejne świąteczne pytanko- czy jako były auror, mógłby Pan podać naszym czytelinkom jakieś proste i skuteczne zaklęcie, dzięki któremu "złatwimy sprawę" karpia??

Były auror ?!?!?! Może i na emerytuże ale nie były!!! A tak wracając do pytania to znam takie zaklęcia... Może Avada Kendawra... A nie na to zaklęcie potrzeba za dużo mocy magicznej. A takiej mocy przeciętny czytelnik poprostu nie posiada. Może Cruciatos... Ale z tym jest znowy za dużo krzyku. Może Drędwota... Ale Wtedy karp jest troche sztywny. Ale jeżeli lubicie sztywne towarzystwo to to zakalęcie bardzo pasuje... A jeżeli nie to jest jedno proste zaklęcie. Oto one Wingardium Leviosa. A oto instrukcja postępowania w czasie stosowania tego zaklęcia.
1. Położyć topór (lub ostry nóż) na stole.
2. Skierować różdżkę w stronę narzędzia i powiedzieć formółkę zaklęcia (pamiętajcie obrót i trach).
3. Dynamicznie machnąć rożdzką w stronę karpia... I gotowe
Ja zawsze stosuje ten ostatni sposob. Według mnie jest najbardziej skuteczny.
   

Pani Która Pyta:5.Na koniec bardzo osobiste pytanie....czy Pańska myśl przewodnia "stała czujność" odnosi się także do kobiet? (Jeśli tak to zapewne to powoduje, że nie jest Pan żonaty  )

Moja myśl przewodnia a zarazem motto życiowe "Stała Czujność" dotyczy się wszystkich i wszystkiego (nawed mojej jakże skrormnej osoby). A do kobiet odnosi się w 100%. Kobieta dla Czarnego Pana jest osobnikiem do którgo umysłu łatwo wtargnąć i zaingerować w myślenie a zarazem w czynności wykonywane przez tą osobę. A jak wiemy Czarny Pan jest w pełni wykwalifikowanym czarodziejem posiadającym w 100% umiejętność Legimencji I Oklumencji. Więc kobieta pod wpływem mocy Czarnego Pana mogła by "narobić" sobię nielada kłopotów z związku z pojedynkiem z Pełni Wykwalifikowanym  Aurorem. A dlamnie był by to nielada dyshonor walczyć z kobietą (śmierciożercy to inna sprawa...). Czy ja mam żonę? Oczywiście że nie!
To nie jet kompatybilne z moim zawodem! A i pamiętajcie STAŁA CZUJNOŚĆ ! !

                                                              Ogłoszenia drobne!!!
1.Oferujem pryjęcia sylwestrowe w stylu "Prywatka u Czarnego Pana"
                                                             ...Gospoda Pod Świńskim Łbem...
2.Wyjeżdżasz na święta?? Chętnie zajmę się na ten czas Twoją posiadłością...
                                                             ...Mundungus..
3.Ktoś mi zniszczył bloga!!...a ja tam miałem swój pamiętnik buuuu!!
                                                            ...Tom Riddle...
                                                                                                                Tyle na dziś!! Wesołych świąt!!!!!


Jestem niewolnikiem muzyki!!!!!
I wiecznym więźniem Azkabanu...

Offline

 

#2 2006-12-14 17:40:45

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

dobre


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#3 2006-12-14 18:16:29

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

Te ogłoszenia wygrywają


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#4 2006-12-15 09:46:13

Szalonooki

Ścigający

7514688
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

Niezły Ten Numer


"Zaklęcie Imperius można jednak zwalczyć, i ja was tego nauczę, ale wymaga to siły woli i nie każdemu się udaje.Najlepiej unikać trafienia, jeśli tylko można. STAŁA CZUJNOŚĆ!"
                                            Alastor "Szalonooki" Moody

Offline

 

#5 2006-12-16 16:57:20

AgaBloom

Jednorożec

Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-10-25
Posty: 440
Punktów :   

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

za mocne to wsztytko o sex aferze


"Splunęłam na niego. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam, ale w tym momencie nienawidziłam go tak bardzo, że splunięcie było najmniej drastycznym z możliwych zachowań." || Avatar - Robert Schwartzman

Offline

 

#6 2009-08-12 12:22:46

Graup

Czarodziej Czystej krwi

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

NIezły numerek


KTo to R.A.B  << Regulus Agustus Black ( Brat Syriusza )

Offline

 

#7 2010-12-20 16:37:52

 Rowena Rawenclaw

Charłak

Skąd: Gryffindor
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 72
Punktów :   -5 

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

Już wiem jak Mundungus zajmie się domem! Ukradnie wszystko co cenne i horkruksy! (tak jak z domu Syriusza!)

Offline

 

#8 2011-02-09 15:11:16

 HarryPotter

Szlama

Skąd: Orzesze
Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

Hehe ogłoszenia najlepsze

Offline

 

#9 2011-08-08 19:44:33

 TheButcher

Ścigający

1879648
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-07-21
Posty: 356
Punktów :   

Re: "Żongler" nr.3 14.12.06

Choć jestem poza czasem, jeśli chodzi o artykuł, bomba jak dla mnie



http://img148.imageshack.us/img148/3125/gryfclub.jpg

Bo magia stworzyć mnie mogła, ale to Ja ją podtrzymują przy życiu :potter:

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl