Ogłoszenie


  • Index
  •  » Hydepark
  •  » Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

#1 2006-11-15 16:34:11

Luna_*****

Uczeń Slytherinu

2027852
Skąd: Azkaban (wieczny więźień)
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 264
Punktów :   

Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Czy ktoś z Was też kończy teraz gimnazjum??? Jeśli TAK to zastanawiam się czy Was męczą tak jak mnie...u nas w szkole istny koszmar!!!!! Cały czas straszą, cholernie się boje, że nie dostane się do wymarzonego liceum...bo jestem słaba z matmy...Podzielcie się swoimi doświadczeniami...


Jestem niewolnikiem muzyki!!!!!
I wiecznym więźniem Azkabanu...

Offline

 

#2 2006-11-15 16:43:51

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Ja też teraz będe kończyłą gimnazjum  i na niektórych przedmiotach ostro jadą. Nienawidze matmy i najbardziej testów z matmy się boje


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#3 2006-11-15 17:19:10

Luna_*****

Uczeń Slytherinu

2027852
Skąd: Azkaban (wieczny więźień)
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 264
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

ja też...a ostatnio na próbnym miałam 25 na 50....koszmar!!!!!!!!!!!!!!!


Jestem niewolnikiem muzyki!!!!!
I wiecznym więźniem Azkabanu...

Offline

 

#4 2006-11-15 17:31:35

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Ja na szczęście NARAZIE (z mocnym akcentem) mam TROCHĘ (z słabym akcentem) roboty w szkołe


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#5 2006-11-15 21:21:48

AgaBloom

Jednorożec

Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-10-25
Posty: 440
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Ja tez kończe gimnazjum i tak jak Luna boje się, że nie dostanę się do wyamrzonego LO. Bo taka prawda, jestem za słaba. Jak robię testy z matmy to mam około 20 punktów, kiedy moje koleżaznki z klasy mają po 40!!! Ja nie dam rady... Jeszcze humanistyczne jako-tako, bo lubię nauki humanistyczne, ale matma?! Koszmar!


"Splunęłam na niego. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam, ale w tym momencie nienawidziłam go tak bardzo, że splunięcie było najmniej drastycznym z możliwych zachowań." || Avatar - Robert Schwartzman

Offline

 

#6 2006-11-15 21:56:54

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

40 AAAA, mażenie normalnie, ja z matmy 3 mam


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#7 2006-11-16 16:10:29

Luna_*****

Uczeń Slytherinu

2027852
Skąd: Azkaban (wieczny więźień)
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 264
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

No to możemy sobie podać ręce...a w moim LO trzeba 120p. koniecznie chce tam iść bo mają tam mój wymarzony profil dziennikarski...


Jestem niewolnikiem muzyki!!!!!
I wiecznym więźniem Azkabanu...

Offline

 

#8 2006-11-16 17:13:59

Szalonooki

Ścigający

7514688
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Niewiem Co Wam Się Niepodoba W Matmie Ona Jest Super ! ! ! Jeżeli Ktoś Niema Problemow Z Informatyką To i Niepowinien Mieć Ich Z Matmą ! ! ! ! Gdyby Dawniej Nienawidzili MATMY Tak Jak Wy To By Teraz Nie Bylo Komputerów I Internetu. A Tak Wogule Czy Ktoś Z Was Wie Co To Jest HTML, System Szestnastkowy Lub Dwojkowy? Czysta Matma Może Ten HTML Nie Ale W Jakimś Stopniu Jest Opa5ty Na Matematyce ! ! ! A Czy Ktoś Z Was Uczy Się Łaciny Ona Jest Jeszcze Lepsza ! ! ! Nie Ma Jej W Szkole I Szkoda Mogli By Ją Wprowadzić Za Niemca ! ! !


"Zaklęcie Imperius można jednak zwalczyć, i ja was tego nauczę, ale wymaga to siły woli i nie każdemu się udaje.Najlepiej unikać trafienia, jeśli tylko można. STAŁA CZUJNOŚĆ!"
                                            Alastor "Szalonooki" Moody

Offline

 

#9 2006-11-16 17:26:29

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

No to ja mam szczęście bo mamy bardzo fajną nauczycielkę z zawodówki kiedyś w gimnazjum musiałem mieć nauczyciela pomocniczego i też byłekm okropny z matmy ale taraz stałem się najlepszy z matmy bo mamy dobrą panią Luną czy masz panią od matmy dobrą czy złą i jeszcze w gimnazjum prawdziwy koszmar był z historii bo pani nie robiła notatek na tablicy a mam problemy z pamięcią , a w zawodówce znowy jestem dobry bo inna pani mnie uczyła historii teraz w tym roku man fizykę , który jestem trochę słaby bo też miałem nauczyciela pomocniczego i bardzo słaby czujem się z fizyki w tym roku kończę szkołe zawodową z ogrodnictwa współczujem ci Luną.
Ale się rozpisałem


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#10 2006-11-16 17:54:42

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Ja w podstawówce kochałam matme, bo fajna pani była i umiała wytłumaczyć, a ta co teraz mam to tragicznie.Mam dość słabą klase jeśli chodzi o ten przedmiot, ale ona na to nie patrzy tylko goni z materiałem, raz jak jej nie było miałam zastępstwo z inną nauczycielką od matmy to w ciągu jednej lekcji zrozumiałam więcej niż tydzień z tą babką co mam na codzień. I w gimnazjum matme znienawidziłam i nie lubie informatyki, koleś jest fajny ale kompy okropne, bo mu w szkole nie mamy windowsów tylko głópie macintoshe na których nic nie czaje
P.S. Sory za błędy.


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#11 2006-11-16 18:03:16

Szalonooki

Ścigający

7514688
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Z Tymi Systemami Operacyjnymi Naserio Masz Przechlapane. Choć Windowsy Mają Słabe Zabezpieczenia. U Mnie W Szkole Są Tak Słabe Że HASŁO Idzie Złamać W Minute (Niecałą) I Do Tego Ręcznie. A Są To XP 2005 Czyli Jedne Z Najlepszych. A Tak Wogule To W Winowsa Potrafią Się Włamać Pięciolatki. Moja Klasa Jest Tak Genialna (Zemną Na Czele) Że Mamy Teraz Wszystkie Sprawdziany Z Anglika Do 6 Klasy I Nie Jesteśmy Zawodowcami (Hakermi). Więc Te Szkolne Komputery Są Niezabezpieczone (U Mnie W Szkole). A Jak Jest Uwas W Szkołach? Jakaie Zabezpieczenia Mają W Waszych Szkolach Zabezpieczenia? ? Czy Wkażdej Szkole Jest Tak Jak W Mojej ? ?


"Zaklęcie Imperius można jednak zwalczyć, i ja was tego nauczę, ale wymaga to siły woli i nie każdemu się udaje.Najlepiej unikać trafienia, jeśli tylko można. STAŁA CZUJNOŚĆ!"
                                            Alastor "Szalonooki" Moody

Offline

 

#12 2006-11-16 18:56:23

Luna_*****

Uczeń Slytherinu

2027852
Skąd: Azkaban (wieczny więźień)
Zarejestrowany: 2006-09-15
Posty: 264
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

No to szalonooki mógłby sobie pogadać z moim braciszkiem,który jest w technikum informatycznym i "wymiata" na kompie. a najlepsze jest to, że Kuba(mój brat ) nienawidzi gier komputerowych!!!Za to potrawi pisać programy i wogóle jest zarąbisty. Co do mojej pani od matmy to ona jest suuper!Naprawde, ale strasznie ostra i cholernie dużo wymaga...bardzo dobrze uczy, ale jak testy ocenia to koszmar...masz jeden błąd i cześć-zadanie na 0  p.Ona chce nas nauczyć bezbłędnego  wykonywania zadań.No ale ja jestem humanistką i kocham polski a do matmy poprostu nie mam serca Ciągle robie takie durne błędy typu brak przecinka w wyniku a to moją nauczycielke wkurza najbardziej, mówi że na takich pierdołach wiedza się marnuje poważnie, ona naprawde tak mówi!!! 

PS:ale dluuugie odpowiedzi piszemy


Jestem niewolnikiem muzyki!!!!!
I wiecznym więźniem Azkabanu...

Offline

 

#13 2006-11-16 19:04:08

Szalonooki

Ścigający

7514688
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Normalnie Masz Znakomitą Nauczycielke Gdybym Ja Taką Mial Tobym Się Cieszył


"Zaklęcie Imperius można jednak zwalczyć, i ja was tego nauczę, ale wymaga to siły woli i nie każdemu się udaje.Najlepiej unikać trafienia, jeśli tylko można. STAŁA CZUJNOŚĆ!"
                                            Alastor "Szalonooki" Moody

Offline

 

#14 2006-11-16 19:06:06

Szalonooki

Ścigający

7514688
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Moje Sposoby Obliczenia Wnerwiają Nawed Moją Nauczycielke Od Matmy. Nigdy Ich Nierozumie Dopuki Jej Niewytlumacze Więc Lekcje Są Super. To Njalepsze Że To Derektorka


"Zaklęcie Imperius można jednak zwalczyć, i ja was tego nauczę, ale wymaga to siły woli i nie każdemu się udaje.Najlepiej unikać trafienia, jeśli tylko można. STAŁA CZUJNOŚĆ!"
                                            Alastor "Szalonooki" Moody

Offline

 

#15 2006-11-16 19:13:08

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

Ta moja od matmy nie jest taka ostara, jakby była to cała klasa miała by pały z matmy, ale pocieszam się faktem że moja klasa nie jestet najgorsza w szkole , to mi chodzi o nauke, ale jeśli chodzi o zachowanie to myśle że w pierwszej 15 to na bank się mieścimy jak nie w 10, bo z tego ca nam wychowawczyni mówi cały czas na mają klase nauczyciele nażekają. W zeszłym roku szkolnym to do tego doszło że 2 chłopaków przenieśli bo nauczyciele lekcji prowadzić nie mogli.Może jest troche lepiej ale i tak uwagi ostatnio lecą jedna za drugą


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 
  • Index
  •  » Hydepark
  •  » Kto tak jak ja kończy teraz gimnazjum??

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl