Ogłoszenie


#1 2014-06-21 12:38:45

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Rupert Grint jest wdzięczny za rolę w Harrym Potterze.

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1397752749.jpg






Najświeższe nowinki o odtwórcy roli Rona Wesley'a Rupercie Grincie!

http://images61.fotosik.pl/1097/46aa4e31cc433838med.jpg

Rupert Grint niedawno rozmawiał z The Independent o jego doświadczeniach w pracy na planie filmu Harry Potter i jakie są reakcje fanów gdy go zobaczą w miejscach publicznych. Omówił również jego wybór ról, ponieważ pozostawiając rolę Rona Weasleya w tyle, od dawna już planuje zagrać w filmowej biografii Eddie the Eagle.
Jednak Rupert zawsze pozostanie bardzo pokorny i wdzięczny za jego część życia jaką wypełnił Harry Potter.

"To było bardzo pozytywne. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko,za każde wydarzenie jakie miało miejsce. To było takie niesamowite doświadczenie. Czuję się taki szczęśliwy. Oczywiście były ofiary, i można powiedzieć, że straciłem trochę. Opuściłem szkołę jako 11-sto latek i zostałem zaszufladkowany w bańce Potter na 10 lat.
Po części jest mi przykro, że nie poszedłem na studia - to byłoby zabawne. Ale nie zamieniłbym tego na mój czas z Harrym Potterem. Nigdy nie żałowałem. Zawdzięczam wszystko roli Rona. Nigdy nie byłbym dziś w tym miejscu, gdyby nie było mnie w tych filmach."


Mówi, że jego doświadczenia z publicznością są generalnie pozytywne, a on nie ma nic przeciwko uwadze jaką dostaje od fanów, na co dzień.

"Uwaga i zainteresowanie moją osobą nigdy nie przeszkadzała mi zbytnio. To element sławy i jestem do tego przyzwyczajony. To i tak dość ograniczone bo tylko przyjaznych ludzi zbliża się do ciebie. ale to nie jest nic szalonego. I to są ci ludzie którzy kupują bilety do kina. Jeśli to wszystko nie było by dla nich, nie byłbym tam, gdzie jestem dzisiaj."

Rupert przechodzi do omówienia jego różnych ról po Potterze, w tym zeszłorocznego CBGB i Charlie Countryman, tegorocznej roli Listonosza Pata i jego następnego filmu, Unbeatables. Mówi o Listonoszu Pacie:

"On jest jednym z moich ulubionych bohaterów. Inni superbohaterowie mieli specjalne uprawnienia-moce, ale Pat miał swój urok bo to, co zrobił było osiągalne. Można przecież  stać się listonoszem, jest to możłiwe. Wydaje się, że to nic wielkiego, zwykłe życie; jeździł vanem pocztowym wokół wsi i nic nigdy złego się nie diało. Myślę,że Listonosz Pat przetrwał, dzięki determinacji"

Kwestii wytrwałości i determinacji dotyka również filmie biograficzny o Eddiem "Orzeł" Edwards, bo czy brytyjski zawodnik kiedykolwiek w startował w olimpijskim konkursie skoków narciarskich.

"Był częściowo ślepy i prawie nie było żadnego szkolenia w którym mógłby uczestniczyć. Ale on po prostu miał tą niesamowitą determinację, aby coś osiągnąć. Mam dużo szacunku dla niego. Nadal go kocham, bo jest to klasyczny brytyjski słabełusz. Jak jamajski zespół bobslejowy w Cool Runnings, to niesamowite, że oni tam w ogóle wystartowali. Dla niego nie liczyła się jednak wygrana; chodziło o reprezentowanie swojego kraju. To bardzo pokrzepiająca serce historia."

Na pytanie, czy celowo chce uciec od wizerunku Rona z Harry'ego Pottera, Rupert przyznaje, że jeszcze bardziej przyciąga różne role niż się ludzie spodziewają. Ale pomimo różnych kroków podjętych w ostatnich latach, Rupert przyznaje, że on zawsze będzie łączony z rolą Rona Weasleya.

"Ron Weasley zawsze będzie juz moim drugim imieniem. Nie mysl że o tym nie myślałem. Myślałem o tym dużo, i doszedłem do wniosku, że to mi nie przeszkadza. Jestem dumny, że byłem częścią tego wszystkiego. To był wspaniały okres w moim życiu, którego zawsze mi brakuje gdzieś w głębi. To była wyjątkowa sprawa, i wiem, że nigdy nie zdaży się ponownie. Ale to nie jest przecież koniec świata."


www.mugglnet.com


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

#2 2014-06-23 16:38:45

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Rupert Grint jest wdzięczny za rolę w Harrym Potterze.

Ładnie powiedział z dystansem, akceptacją i radością z tego. Albo tak tylko sobie powiedział... Tym niemniej Ron jest akurat jednym z lepszych aktorów młodzieżowych z tej serii i pewnie dało mu to takiej reklamy, że nawet życie w cieniu Harry'ego go nie zmęczyło


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#3 2014-06-23 23:43:58

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Rupert Grint jest wdzięczny za rolę w Harrym Potterze.

On to w ogóle taki widać wesoły i fajny facet....Zupełnie jak Ron


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl