Ogłoszenie


#1 2014-05-09 10:47:25

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Kill your darlings- widzieliście?co sądzicie???

Wczoraj obejrzałam ten film na jednej z darmowych stron i szczerze mówiąc jestem w dziwnej rozsypce. Tak dziwnie wwiercił mi sie w świadomość że nawet nie potrafię poskładać sensownej opinii o nim. Jak to w filmie, brakuje całej gamy opisów emocji, jakie zapewne towarzyszyły bohaterom i przypuszczam, ze jeśli byłaby książka opowiadająca tą historię to bym ją na bank przeczytała.
Co myślicie o tym filmie?jakie w was wywołał emocje?

acha to film z Danielem Radclifem, film dla dorosłych bo nawet na stronie trzeba wpisac swoja date urodzenia choc nie ma mocnych scen, to ograniczenie wiekowe to raczej z powodu wątku gejowskiego, który jest tu watkiem bardzo pobocznym.
Ale jeszcze wspomne o czymś w sumie trywialnym bo w sumie nie powinno sie ludzi szufladkować, bo czesto dla aktorów męczące jest to że stają sie aktorami jednej roli. ale dla mnie radclife na zawsze pozostanie Potterem i nic niestety na to nie poradzę


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl