Ogłoszenie


#1 2012-08-08 14:58:24

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

ŻONGLER 08.08.2012

WSTĘP

Tak, tak, to ja, rąbnięta wariatka i nowa dziennikarka PRAWDZIWEGO, NAJLEPSZEGO, NAJLEPIEJ POINFORMOWANEGO, NAJWSPANIALSZEGO, BEZ BŁĘDUF ORTOGRAFICZNYH PISMA NA ŚWIECIE I NIE TYLKO (na zadupia też docieramy). Oczywiście PROROK CODZIENNY, TEN FAŁSZYWY, NAJGORSZY, NAJGORZEJ POINFORMOWANY, SUBIEKTYWNY, Z BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI SZMATŁAWIEC proponował mi pracę, codziennie wysłannicy, redaktoży oraz szefowie przychodzili do mojego domu, wyli mi pod oknem, a gdy musiałam ich wpóścić żucali się na kolana i błagali, bym rospoczęła prace w owym szmatławcu. Hcieli mnie nawet przekupić większą płacą. Ale nie ze mną te nómery! Wybrałam to, co lepsze! I tak oto, moi kohani i wierni czytelnicy, oddaję w wasze ręce pierfszy nómer Żonglera, ktury wyszedł prosto spot mojego piura. I pamiętajcie: nie musicie szukać tu błęduf ortograficznyh, bo i tak nie znajdziecie!
                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                       Pozdrawiam - Bochater Klasy Pracującej!

SPIS TREŚCI

1. Najnowsze wieści z Ministerstwa Magii!!! Co oni jedzą na obiat?!
2. Dolores Jane Umbridge: prawdziwa chistoria.
3. Eksklusywny wywiad! Tylko nam pani Hermiona Granger opowiada o swojej WSZY!
4. EXSTRA: Co Korneliusz Knot robił, gdy utracił tytół Ministra Magii?


NAJNOWSZE WIEŚCI Z MINISTERSTWA MAGII!!! CO ONI JEDZĄ NA OBIAT?!

W świecie czarodziejów od dawna chodziły rużne plotki dotyczące Ministerstwa Magii. Jednak, dopiero Żongler, po fnikliwym śledztwie pana Rutkowskiego potwierdza je. Korneliusz Knot, były Minister Magii nadal ma kontakt z wieloma pracofnikami Ministerstwa. Wiadomo już, rze po utraceniu przez niego fotela ministra, spiskował, by owy fotel odsyskać! Tak, dokładnie!
Wiele osub jest podejrzanych, iż na polecenie Korneliusza Goblinożercy podtruwało jedzenie wskazanych przes niego pracowników ministerstwa, którzy mogli przeszkodzić Knotowi w powruceniu do władzy!
Osobiście sapytałam jednego z podejrzanych. Nie był przychylnie do mnie naztawiony. Chyba nie wiedział, w jakiej gazecie pracóję... Zapewne myślał, rze w PC.
- OD[CENZURA] się ode mnie! Co ja jeb[CENZURA] sk[CENZURA] jestem na zawołanie mediów? O nie, ten ku[CENZURA] szmatławiec nie będzie mnie nachodził! Wyślę na was k[CENZURA] Rutkowskiego! I heliopaty k[CENZURA]!!!
Wszystkich podejżanych czeka przesłuhanie. O jego wyniku poinformójemy was w następnych nómerach.

DOLORES JANE UMBRIDGE: PRAWDZIWA CHISTORIA.

Jurz za dwa tygodnie ókaże się biografia Dolores Jane Umbridge, byłego pracownika Miniesterstwa Magii autorstwa Elfiasa Doge'a. Pan Elfias zkodził się TYLKO NAM ujafnić kilka faktuf.
- Tak, te pogłoski były prawdziwe! Umbridge była śmie(r)ciożerczynią! Pan Harry Potter miał rację! I to ona zabiła Syriusza Blacka po wypiciu Eliksiru Wielosokowego! Tak, drodzy państwo! Prócz tego napiszę o spożywaniu alkoholu w godzinach pracy oraz romansie z Korneliuszem Knotem! Tak, ja też jestem zdziwiony, jak Knot mógł wybrać taka [CENZURA]! Wiadomo, że ma koszmarny gust, ale aż tak?
Bżmi obiecująco, prawda? Ksiąrzka na pewno będzie chitem!


EKSKLUSYWNY WYWIAD! TYLKO NAM PANI HERMIONA GRANGER OPOWIADA O SWOJEJ WSZY!

Bochater Klasy Pracującej: Dzień doberek! Z kąd naswa stowarzyszenia? Czy naprafdę ma pani wszy???
Hermiona Granger: Dzień DOBRY! Nie, nie mam wesz! To jest skrót od Stowarzyszenia Walki o Emancypację Skrzatów Zniewolonych.
BKP: A co to snaczy "emancypacja"?
HG: Sprawdź se w słowniku!
BKP: A co to "słownik"?
HG: Cóż, nie dziwię się że pracujesz w Żonglerze...
BKP: No, wiem. Za mądra jeztem na Proroka.
Hermiona kiwa głową ze zrozumieniem.
BKP: No cóż, ile członków ma pani stowarzyszenie o emancyklapację skrzatów zniefolonych?
HG: O, wiele, naprawdę nardzo dużo. Nie można doliczyć...
BKP: Ale ja mogłam ih policzyć!
HG: Jak?
BKP: Na palcah jednej ręki!
W tym momencie Hermiona Granger wychodzi pod pretekstem skożystania z klopa. Jurz nie wruciła.


EKSTRA: CO KORNELIUSZ KNOT ROBIŁ, GDY UTRACIŁ TYTÓŁ MINISTRA MAGII?

Po wnikliwym śledztwie naszego najlepszego pracofnika, pana Rutkowskiego, wiadomo, że Knot nie tylko stał za podtruwaniem pracowników Ministersfa, nie tylko romanzował z Dolores Umbridge, lecz także... ta ta ta ta... sabotował Olimpiadę w Londynie! Tak! Wiadomo, że to przez niego pan Wojciechowski ledwo przeskoczył przez poprzeczkę, ktura runęła za nim na materac! I przez niego Agnieszka Radwańska pżegrała z Wiktorią Azarenką! I to przez niego Agnieszka i Urszula Radwańskie pżegrały debla! Jednym słofem: KORNELIUSZ KNOT SABOTOWAŁ POLAKÓW NA IGRZYSKACH W LONDYNIE! Tak, Goblinożerca uwziął się na polskich mugoli! Na szczęście nie udało mu się nie dopóścić do pożądnych skokuw Pawła Michalskiego. Rosmawialiśmy z mamusią Knota.
- [CENZURA] [CENZURA] [CENZURA] [CENZURA] [CENZURA]!!!
I porzczuła na mnie Azorka.



To jurz koniec, ale wyczekójcie nowego numeru Żonglera, jedynego pisma bez błęduf ortograficznyh!

Ostatnio edytowany przez WorkingClassHero (2012-08-08 19:02:03)


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#2 2012-08-08 16:33:52

 Szopenek87

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44958307
Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 348
Punktów :   
Dom: Pancy Parkinson

Re: ŻONGLER 08.08.2012

Zaje.....!!!!!! 


."Osobiście uważam, że my z Fredem powinniśmy dostać co najmniej P ze wszystkich SUMów. Sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach był zdecydowanie powyżej oczekiwań "

Offline

 

#3 2012-08-08 17:40:33

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: ŻONGLER 08.08.2012

Oh, dziękuję! Napracowałam się, półtorej godziny pisałam.


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#4 2012-08-09 21:56:15

 Lewander Brown

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-02-14
Posty: 801
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: ŻONGLER 08.08.2012

Świetne, od mojego lepsze duuuuużo bardziej !
Witam w redakcji


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1011342_467817829974275_904689040_n.jpg

Offline

 

#5 2012-08-10 09:26:30

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: ŻONGLER 08.08.2012

Dziękuję ;D


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#6 2012-08-10 10:14:35

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: ŻONGLER 08.08.2012

Się okazę czy lepsze, co jakiś czas czekają użytkowników Ankiety kto lepszy


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#7 2012-08-16 12:30:16

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: ŻONGLER 08.08.2012

Ciekawe, co u Kruma słychać...


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl