Ogłoszenie


#1 2011-08-24 11:51:24

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Wasza osobowość :)

szperając ostatnio po sieci znalazłam bardzo ciekawy test, który pokazuje typ osobowości, jaki posiadamy
może część z Was go widziała, może nie - warto sobie go zrobić i/lub odświeżyć. jest to całkowicie darmowe, nie trzeba wysyłać żadnych SMS'ów ani niczego w tym stylu. a myślę, że odnalezienie swojego "typu" będzie ciekawe

w tym wątku możecie - jeśli chcecie - napisać, jakim typem osobowości wg. tego testu jesteście.
możecie podzielić się tym, co się zgadza w Waszym przypadku, a co jest kompletnie wyssaną z palca bzdurą.
zapraszam do rozwiązania testu: ( http://enneagram.pl/ ) i podzielenia się wrażeniami


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#2 2011-08-24 15:45:03

 bathildafan

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

17673210
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 185
Punktów :   
Dom: Astoria Malfoy

Re: Wasza osobowość :)

"Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki."

hmm.. większość się chyba zgadza tylko nie mam problemów z okazywaniem złości ;p czasem okazuję ją aż zanadto..


" Chciałbym Cię nienawidzić.
  Chcę Cię nienawidzić.
  Próbuję Cię nienawidzić.
  Byłoby o wiele łatwiej, gdybym Cię nienawidził.
  Czasami myślę, że Cię nienawidzę, a potem Cię spotykam i.. "  ~ Jace Wayland.

Offline

 

#3 2011-08-24 16:48:46

 Byku

Pogromca Trójgłowego Psa

4866851
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 472
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2

"To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.

Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili."

Ogólnie nieprawdą jest tylko ta zarozumiałość, bo ja akurat jestem bardzo wyrozumiały - ale to jest właśnie jedna z cech "dwójki".


Bardzo dużo cech prawdziwych jest z "jedynki", ale sporo też z "dwójki". Myślę, że wymieszane cechy z tych dwóch typów tożsamości, idealnie opisują moją osobę


.http://30.media.tumblr.com/tumblr_loel8m46Mb1qzmjfxo1_500.gif
"Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, gdy mówisz, że kochasz mnie."
- William Shakespeare

Offline

 

#4 2011-08-24 21:41:19

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

nifri - czytałam gdzieś, że typ osobowości, ten podstawowy, nie zmienia się przez całe życie.

mi wyszło, że jestem 5w4 - obrazoburca

Różnica między skrzydłami 4 i 6 w piątkach, jest taka sama jak między sztuką i nauką. Skrzydło cztery, daje piątce zmysł abstrakcyjny oraz intuicyjny odcień myślom [...].
Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych. Wizerunek "nieobecnego profesora" dobrze opisuje piątki z tym skrzydłem. 5w4 jest niezwykle wrażliwa na otoczenie i uczucie zbytniej nadopiekuńczości innych. Bardzo przewrażliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depresje o podłożu egzystencjalnym.


i w sumie, kiedy tak na to patrzę... zgadza się, całość praktycznie.
plus jeszcze "znalazłam siebie", że się tak wyrażę w spisie zasad, według których należy postępować z piątkami. wydaje mi się, że każdy mój znajomy powinien to przeczytać, żeby zaoszczędzić nerwów i mnie, i sobie :


- bądź niezależny, nie "czepliwy"
- mów w prosty i zwięzły sposób
- potrzebuję czasu aby poukładać swoje myśli i odczucia
- jeżeli wyglądam na zagubioną, nieobecną lub arogancką, to możliwe, że nie czuję się zbyt komfortowo
- daj mi odczuć, że jestem mile widziana, ale nie zbyt mocno, bo mogę zacząć wątpić w twoją szczerość
- gdy czuję się zirytowana koniecznością powtarzania się, to może dlatego, że powiedzenie o tym było dla mnie trudne już za pierwszym razem
- pomagaj mi unikać powodów do przykrości: wielkich przyjęć, czyjejś głośnej muzyki, przesadnych emocji i ataków na moją prywatność


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#5 2011-08-24 23:35:24

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Wasza osobowość :)

9w8

"Komfortowy"

Świadoma dziewiątka ze skrzydłem osiem jest skromna, spokojna, stabilna. Posiada energię ósemki gdy się skupia na celach, które realizuje. Często posiada dużą siłę woli, kończy sprawy, które rozpoczeła. Może posiadać wielki magnetyzm o czym nie zawsze jest świadoma. Bierze na serio to co wykonuje, ale nie jest zachwycona samą sobą. Dziewiątka z tym skrzydłem jest relatywnie odważna i posiada wysoką intuicję. Generalnie nie jest intelekualistką chyba, że jest to wyuczone.
Gdy jest w stresie, okazuje zaprzeczenie tych dwóch typów. Może być pasywnie uprzejma jak dziewiątka i nagle przejść na bardzo ostrą ósemkę. W jednej chwili jest przykra i krytyczna, a po chwili czuła i pomagająca. Często nie słyszy swojego głosu gdy jest rozłoszczona. Może bardzo powoli się zbierać na złość, a po chwili eksplodować. Może mylić bycie asertywnym z byciem nieuprzejmym. Może być nie co nie czuła, obydwa typy to zachowanie wspierają. Nietaktowna, dyskryminująca i niedyskretna. Może być niechcący nielojalna, rozpowiadając sekrety innych osób. Seksualne chaotyczne, często kierują się pożądaniem.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem osiem: Clint Eastwood, John Goodman, Peter Falk, Keanu Reaves, Ringo Starr, Whoopi Goldberg, Kevin Costner.

Offline

 

#6 2011-08-25 17:05:18

 Mejsi

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

2795888
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 1275
Punktów :   
Dom: Strawberry Blossom

Re: Wasza osobowość :)

1w9 "Idealista"
Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna.

o tak, w końcu PRAWO jest jednakowe dla wszystkich. to mi wpajają przez całe studia. Traktuj wszystkich po równo: czy homoseksualiści czy hetero..każdemu należy się równy wpier*, a powód zawsze sie znajdzie

Ostatnio edytowany przez Mejsi (2011-08-25 17:05:44)


'I don't trust anything that bleeds for 5 days and doesn't die'

Offline

 

#7 2011-08-25 17:45:29

 Byku

Pogromca Trójgłowego Psa

4866851
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 472
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

ooo, kolejna jedynka


.http://30.media.tumblr.com/tumblr_loel8m46Mb1qzmjfxo1_500.gif
"Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, gdy mówisz, że kochasz mnie."
- William Shakespeare

Offline

 

#8 2011-08-25 18:28:48

 Mejsi

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

2795888
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 1275
Punktów :   
Dom: Strawberry Blossom

Re: Wasza osobowość :)

nie wiem czy to dobrze czy niedobrze? jedynki mają sporo negatywnych cech


'I don't trust anything that bleeds for 5 days and doesn't die'

Offline

 

#9 2011-08-25 19:23:55

 Byku

Pogromca Trójgłowego Psa

4866851
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 472
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

Ale jedynki są władcze! Razem zapanujemy nad światem!


.http://30.media.tumblr.com/tumblr_loel8m46Mb1qzmjfxo1_500.gif
"Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, gdy mówisz, że kochasz mnie."
- William Shakespeare

Offline

 

#10 2011-08-26 07:09:57

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Wasza osobowość :)

9w8

"Komfortowy"

Świadoma dziewiątka ze skrzydłem osiem jest skromna, spokojna, stabilna. Posiada energię ósemki gdy się skupia na celach, które realizuje. Często posiada dużą siłę woli, kończy sprawy, które rozpoczeła. Może posiadać wielki magnetyzm o czym nie zawsze jest świadoma. Bierze na serio to co wykonuje, ale nie jest zachwycona samą sobą. Dziewiątka z tym skrzydłem jest relatywnie odważna i posiada wysoką intuicję. Generalnie nie jest intelekualistką chyba, że jest to wyuczone.
Gdy jest w stresie, okazuje zaprzeczenie tych dwóch typów. Może być pasywnie uprzejma jak dziewiątka i nagle przejść na bardzo ostrą ósemkę. W jednej chwili jest przykra i krytyczna, a po chwili czuła i pomagająca. Często nie słyszy swojego głosu gdy jest rozłoszczona. Może bardzo powoli się zbierać na złość, a po chwili eksplodować. Może mylić bycie asertywnym z byciem nieuprzejmym. Może być nie co nie czuła, obydwa typy to zachowanie wspierają. Nietaktowna, dyskryminująca i niedyskretna. Może być niechcący nielojalna, rozpowiadając sekrety innych osób. Seksualne chaotyczne, często kierują się pożądaniem.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem osiem: Clint Eastwood, John Goodman, Peter Falk, Keanu Reaves, Ringo Starr, Whoopi Goldberg, Kevin Costner.



CLINT.... CLINT EASTWOOD? jaaaaaaaaaaaaAAAAaaaasne


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#11 2011-08-26 09:56:49

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

Dziewiątka ze skrzydłem jeden: 9w1 - "Marzyciel"

Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney.

Ostatnie zdanie- No czysta Ja


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#12 2011-08-27 01:44:07

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

Aga, osobowość Dalai Lamy :3
może powinnaś zostać przywódcą państwowym, czy coś? :3


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#13 2011-08-27 16:14:57

 Roza

Czarodziej Półkrwi

36592461
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 97
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Właściwie, to się zgadza


odszedł.
a ja również dobrze
mogłam powiedzieć, że umieram.

Offline

 

#14 2012-11-09 21:05:00

otwister24

Szlama

Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Wasza osobowość :)

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

No cóż, cała ja ...

Offline

 

#15 2012-11-09 21:15:07

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Wasza osobowość :)

4w5 jak poprzedniczka
Łał wszystko się zgadza


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jarocin przydomowe Oczyszczalnie‎ Wystawa Modeli Kartonowych w Kole montaż rolet zewnętrznych wrocław