Ogłoszenie


#31 2012-09-14 16:29:01

 marti3002

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 721
Punktów :   
Dom: Slytherin <3
WWW

Re: Sny

No, może chociaż to by otworzyło tę cholerną bramę Ej, a ty, Rabciu, miałeś może jakieś ciekawe związane z HP sny?? Z chęcią bym sobie o nich poczytała i się posmiała

PS O, a wczoraj śniło mi się, że byłam najpotężniejszą czarownicą na świecie i byłam żoną Dracona Malfoya Mieszkałam sobie w tej wieelkieej rezydencji Malfoyów xD I to było TAKIE STRASZNIE FAJNE jak skrzaty domowe zwracały się do mnie "pani MALFOY" I miałam syna Scorpiusa i córkę Emmę xD Oboje chodzili do Hogwartu i byli w Slytherinie. Ach, a te chwile z Draco sam na sam.... *-* xD To był najcudowniejszy sen w całym moim życiu <3 Byłam masakrycznie wkurzona, jak mnie mama obudziła, żebym wstawała do szkoły.. xD

Ostatnio edytowany przez marti3002 (2012-09-14 16:30:04)


www.secret-magic-world.pun.pl <-- serdecznie zapraszam :D
****************************************************
Wyznaję Draconizm Malfoy'izm i jestem z tego dumna! :D XD

Offline

 

#32 2012-09-15 08:31:32

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Sny

A nie pamiętam nawet, pewnie nie


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#33 2012-09-15 08:35:57

 marti3002

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 721
Punktów :   
Dom: Slytherin <3
WWW

Re: Sny

No to opowiedz o jakimś nie związanym z HP xD


www.secret-magic-world.pun.pl <-- serdecznie zapraszam :D
****************************************************
Wyznaję Draconizm Malfoy'izm i jestem z tego dumna! :D XD

Offline

 

#34 2012-09-17 20:22:59

 Annie Lily Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

44485681
Skąd: Dolina Godryka
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 245
Dom: Gryffindor

Re: Sny

No opowiedz!Ciekawa jestem!No a ja nie mam NORMALNYCH snów-albo zboczone,albo zwariowane.Np.Ostatnio śniło mi się:
Wybrałam się z moimi kumplami (w nocy) na wycieczkę po Warszawie.Przechodziliśmy koło cmentarza i ktoś zaproponował żebyśmy tam weszli.Ja zaczełam wrzeszczeć,że nie chcę tsm wchodzić bo tam straszy.W końcu D (moja koleżanka),żeby i udowodnić,że gadam bzdury weszła tam.Po jakiś 2 min wybiegła z krzykiem,a za nią duch dziewczynki i spieprzaliśmy stamtąd aż sie kurzyło....XD W końcu byłam niedaleko mojej ulicy,ale goniło mnie 4 wariatów w spódniczkach z trawy i biustonoszach (Tylko!!!!) przebiegałam przez jezdnię,a na środku stałą kanapa,na której siedział...Remus Lupin...więc wtuliłam się w niego,a on mnie objął i przytulił...(ohhhh)Potem związał tych gości i machnał różdżką i pojawił się ogromny hipisowki autobus.Drzwi otworzyły się a tam K (moja 2 kolżanka)...w spódniczce z trawy...weszłam tam,a tych 4 wariatów przyklejono do podłogi (stanełam za nimi) i odjechaliśmy (na horyzoncie pojawiła się tęcza...o zachodzie słońca-a jak wcześniej pisałam była noc...What ever?!?!)wiec tak-tęcza,ptaszki śpiewały,motylki latały,a potem pojawił się różowy jednorożec... -_-'a potem ci wariaci zaczeli śpiewać i tańczć-tak się skończył mój ostatni sen...XD


Kim jestem?Jestem córką Lily i Jamesa Potterów, a także...siostrą bliżniaczką Harry'ego. Nie chcecie wierzyć? Radzę jednak to zrobić i przyzwyczaić się do tej myśli. Zostałam odzielona od mojego brata, po śmierci rodziców. Musiałam nauczyć się kontrolować moją moc, by nikomu nie zrobić krzywdy. Ale na Pokątnej McGonagall przedstawiła mnie mojemu bratu...(jak to brzmi,nie?"Poznałam mojego brata..."). I razem powróciliśmy do Dursleyów,jako brat i siostra...

Offline

 

#35 2012-09-18 07:25:24

 marti3002

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 721
Punktów :   
Dom: Slytherin <3
WWW

Re: Sny

Hahahahahaha, boski sen, Annie xD Oooo, ale ten fragment z Remusem.... Mmmmmmmm *-* Też tak chcę (
O, przypomniało mi się, że miałam opowiedzieć mój sen o Syriuszu xD A więc :
Byłam sobie w domu u mojej babci. I była u mnie koleżanka. Ale nie było moich dziadków, byłyśmy tylko my dwie i oglądałyśmy TV xD No i nagle usłyszałam, że ktoś chodzi po podwórku(słuch jak kot, nie? ) No więc wychodzę, patrzę.... A tu Syriusz! No więc podbiegam do niego i zaczynam przytulać itp. xD(jemu to nie przeszkadzało, też mnie przytulał!! ;D) i... Eh, no nie chce mi sie tak dokładnie opowiadać xP mniej wiecej było tak, ze moja koleżanka sie w nim zabujala, a ze on był moim przyjacielem, poprosiła mnie, żebym jej z nim pomogła -,- ja tez sie w nim bujalam, ale ze to była moja naj przyjaciółka, no to coś tam zaczęłam z nim o tym gadac(byliśmy wtedy na takim jakimś przyjęciu, ta moja przyjaciółka tez tam była xD) Ale on wtedy powiedział, ze z nią nie będzie, bo to mnie kocha( <3) i mnie poooocaaaałooowaaał xD moja przyjaciółka na początku była na mnie zła, ale potem powiedziała, ze jestem jej przyjaciółką i chce, żebym ja była szczęśliwa xD no i wgl potem coś tam lazilam z Syriuszem po plaży, koło której był domek Syriusza, no więc poszliśmy do tego jego domu iiii....[SCENA +18, JEŚLI CHCESZ POZNAĆ DALSZY CIĄG NAPISZ DO MNIE NA GG] xD
KONIEC xP
Ah, jakie ja mam.... hmmm, CIEKAWE sny xD


www.secret-magic-world.pun.pl <-- serdecznie zapraszam :D
****************************************************
Wyznaję Draconizm Malfoy'izm i jestem z tego dumna! :D XD

Offline

 

#36 2012-09-18 11:30:33

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Sny

Normalny? Hmm, było to po spotkaniu ze znajomymi, koleżanka twierdziła, że małpa (goryl) jest straszniejsza od gwałciciela. Nie wierzyłem... aż przyśniło mi się to:

Piękny dzień, pogoda dopisuje, zawody. Bodajże olimpiada jakaś, dla azjatów Chińczycy i Japończycy, no, nie oszukujmy się, odwieczni wrogowie (czego upust dają ostatnie newsy ze świata Dalekiego Wschodu), ja byłem po stronie Japończyków. To było tak, że były dwa budynki - jeden Chińczyków, drugi Japończyków, a pomiędzy nimi bieżnia, basen itd. Jakieś pływania były, biegi... no i oczywiście Chińczycy mieli swojego goryla. Wszystko przebiegało świetnie, Japonia wygrywała, do momentu, w którym przez otwarte okno zobaczyłem trzech Chińczyków. Gruby, typowy turysta, aparat, sandały, krótkie spodenki, druga kobiecina w czerwonym swetrze i jakieś Chińskie dziecko. Czułem, że to coś złego oznacza. Nagle rozległy się tupania, takie jak bębny we Władcy Pierścieni w Morii. Wyjrzalem przez okno w ścianie obok, wychodzące na szeroką ściezkę z dżunglą po obu stronach. Naprzeciwko nam, Japończykom, leciał goryl, rozwścieczony, w pełnym będzie, ryczący wściekle. Jeżeli ktoś tu oglądał Avengersów to może pamięta jak Hulk zaciekle walczył w mieście przeciw tym Chitauri. "Smash" i leci sruuu... I tak wleciał w nasz budynek. Oczyiście, jak to w moim śnie, musiał z całego budnyku akurat szukać tylko mnie no i reszta snu to było uciekanie. To było PRZERAŻAJĄCE, to, jak wlatywał nagle zza ścainy rozwalajac ją w mak, drąc jape jak King Kong i niszzący wszystko na swej drodze póki nie dorwie mnie.
Ale uciekłem


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#37 2012-09-18 13:28:44

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Sny

Annie Lily Potter napisał:

What ever

Piosenka mi się przypomniała.

Mi się śniło, że do mojego domu przyleciał zmoknięty Krum. W tym śnie to chyba się w nim bujałam. I wszedł do środka, gadaliśmy przy ince xd. Potem musiał iść, a gdy odchodził, zapytałam się, czy chciałby wziąć udział w Turnieju Trójmagicznym i on powiedział, że tak, i wrócił i robiliśmy ciastka, żeby sędziów przekupić, ale potem zeżarliśmy wszystkie i wzięłam lody Carte D'Or z likierem wiśniowym którymi notabene upiłam się z kumpelą w te wakacje. I my też się upiliśmy tymi lodami i zaczęliśmy grać w pokera, ale ja jestem mistrzynią pokera i wygrałam i on ze smutku się upił polską wódką, a ja postanowiłam, że jak on to ja też i on chyba został na noc i to właśnie w moim pokoju...


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#38 2012-10-02 19:59:52

Isenne

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999765.png

5369224
Skąd: Lithrew
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 199
Punktów :   
Dom: Ravenclaw!

Re: Sny

Śniło mi się, że dyrem w mojej szkole został Knot i on wprowadził mnóstwo dziwacznych reform.  Do mojej klasy przyszła moja kamratka 5 lat ode mnie starsza, ale mnie to nie zdziwiło. Zaczął się nowy rok szkolny i coś przeskrobałyśmy, chyba nalałyśmy Knotowi farby do butów (on nas uczył wszystkich przedmiotów). Postawiono nas przed sądem, stwierdzono naszą winę i wygnano nas na rok (od 1 pażdziernika do 30 września) do Londynu (który nie należał do Anglii, tylko Albanii, wbrew temu, co nas Knot nauczył na geografii) z 2k złotych i miałyśmy sobie radzić. Oczywiście my po albańsku ani mrumru, a miałyśmy się wynieść w ciągu 24h. Spakowałysmy się, szybki lot samolotem i oto jesteśmy w Londynie. Opanowanym przez armię Stalina. Wszyscy przechodnie coś krzyczeli, że idzie armia i nas sprzątie z powierzchni. Czekamy, czekamy... Idzie na nas wielka kilkutysięczna falanga prusaków, a my nie mamy niczego na robale. Bo to były robale, nie mieszkańcy Prus. Dowodzili nimi dementorzy (bredzili cos o ciasteczkach wiewiórkowych-ciekawe kto zgadnie co ostatnio czytałam ). I nagle ktoś nas sprzątnął z ulicy, a był to Harry Potter, niewyglądający wcale jak Harry Potter. Miał różowe dredy, szminkę na ustach i buty na koturnach. Hm? Wcisnął nas do jakiegoś domku na skrzyżowaniu ulic Tarantulowej i Krzyżakowej, a sam zginął w walce z robalami.Uroczo. Okazało się, że chatka była Hagrida, który następnie przez rok co wieczór poił nas wywarem z zimnych nóżek należących do Harry'ego i potajemnie uczył nas magii. Jak się go zapytałam, po co nam magia w mugolskim świecie, to powiedział: 'Na kolegów i koleżanki z klasy, he, he, he, he...' I się skończyło
Aha, prusaki nadciągały w ruskich katiuszach, a wszystkiego pilnował Stalin machając nam z jakiejś blaszanki przelatującej wte i we fte po niebie. Dźkuje badzo!


Przepłynąłem już setki mil,
w moich oczach tylko morza blask,
bo to morze jest moim domem dziś,
bo to morze to jest wszystko, co dziś mam!

Offline

 

#39 2012-10-09 09:22:45

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Sny

To było wczoraj.
Była godzina 6:25 i zadzwonił mój budzik. Byłam niewyspana, wczoraj oglądałam jak na kibica Los Blancos mecz Real vs. Barcelona. I cieszyłam się jak nie wiem, co prawda był remis, ale Mesut zaliczył asystę i go Mourinho pochwalił. I wtedy moja podświadomość wychrypiała: Julka, jak pośpisz pięć minut to kataklizm nie nastanie. I  posłusznie zamknęłam oczy, bo moja podświadomość to jedyna osoba z którą nie wygram.
I zasnęłam.
To była Polska. A raczej jej nie było. III rozbiór Polski. I ja byłam facetem. Przystojnym xD. Byłam zapisana do wojska. Angażowałam się w sprawy tajne. Powierzono mi jakieś zdjęcia. Takie realistyczne... I one były bardzo ważne. Miałam je schować, a potem wykorzystać, żeby Polska, żeby Polska, żeby Polska była Polską!
I uwaga, stało się coś dziwnego, KGB zrobiło u mnie rewizję domu O_O. Nie wiem skąd się wzięli.
Już by znaleźli zdjęcia, bo podkablował mnie sąsiad. Ale ja nie jestem głupia, o nie. Zrobiłam ich w balona, zsyłając do jakiejś miejscowości nazwanej Józef, wiedząc, że to czego szukają, jest w miejcowości nazwanej Józef.. Tylko, że były dwie miejscowości nazwane Józef. I ja ich zesłałam do tej mylnej.
I wybuchło powstanie, któremu przewodniczyłam. I powiedziałam jak w tej piosence: Krzyże wciąż płoną, topory nadal upadają. Otwórzcie oczy, a imperium upadnie. I wygraliśmy to powstanie, my, garstka napalonych młodzików. Ale patriotów. Ba, nawet Patriotów, przez wielkie P.
I zostałam prezydentem. I Polska była wielkim, pięknym imperium. Wszyscy żyli w spokoju, w dobrobycie, tłumy cudzoziemców do nas przyjeżdżały. Chcieli zobaczyć, jak żyje się na zielonej wyspie w dobie kryzysu europejskiego. Polska i Niemcy mieli dobre stosunki. Rosja była już tylko malutkim państewkiem, nic nie znaczącym, Trzecim Światem. Większość Rosjan mieszkało w Polsce i to Polskę umiłowali jako ojczyznę.
I wszystko było dobrze.


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#40 2012-10-09 20:29:11

 Annie Lily Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

44485681
Skąd: Dolina Godryka
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 245
Dom: Gryffindor

Re: Sny

Czytałaś może ostatnio jakieś książki o powstaniu Working?Ale podobał mi się twój sen.Mi się ostatnio śniło że pożera mnie żelka XD


Kim jestem?Jestem córką Lily i Jamesa Potterów, a także...siostrą bliżniaczką Harry'ego. Nie chcecie wierzyć? Radzę jednak to zrobić i przyzwyczaić się do tej myśli. Zostałam odzielona od mojego brata, po śmierci rodziców. Musiałam nauczyć się kontrolować moją moc, by nikomu nie zrobić krzywdy. Ale na Pokątnej McGonagall przedstawiła mnie mojemu bratu...(jak to brzmi,nie?"Poznałam mojego brata..."). I razem powróciliśmy do Dursleyów,jako brat i siostra...

Offline

 

#41 2012-10-09 20:31:07

Isenne

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999765.png

5369224
Skąd: Lithrew
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 199
Punktów :   
Dom: Ravenclaw!

Re: Sny

To czemu ty jej nie zjadłaś?
Śniło mi się, że byłam kierowcą autobusu i wszyscy się do mnie zwracali per 'terrorysto' xD


Przepłynąłem już setki mil,
w moich oczach tylko morza blask,
bo to morze jest moim domem dziś,
bo to morze to jest wszystko, co dziś mam!

Offline

 

#42 2012-10-10 17:38:33

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Sny

Annie, o powstaniu nie, ale wiesz, niemalże 800stronowy, w grubej oprawie Poczet Królów i Książąt Polskich upadł mi na stopę, więc być może miało to jakiś wpływ...


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#43 2012-10-14 18:38:18

Isenne

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999765.png

5369224
Skąd: Lithrew
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 199
Punktów :   
Dom: Ravenclaw!

Re: Sny

I znowu mi się śniło, tym razem byłam w Warszawie z moją 'druzją', łaziłyśmy po Galerii Mokotów, gdzie było mnóstwo cukierni. W jednej za lada stał Syriusz, a ona go nie poznała i coś do niego nawija: "to ciastko, i tamto, a tych to dwa, a jak się nazywają te babeczki?" . I tu macie bic pokłony przed tą moją częścią mózgu która odpowiada za wiarygodność snów, albowiem Syriusz bez namysłu odparł:
"Nie wiesz? SYRIUSZANKI!"
Zaczęłam w tym momencie śmiać się tak przeraźliwie, że sie obudziłam. Chyba śmiałam się z tego przez sen, bo mnie strasznie boli gardło od rana o_O


Przepłynąłem już setki mil,
w moich oczach tylko morza blask,
bo to morze jest moim domem dziś,
bo to morze to jest wszystko, co dziś mam!

Offline

 

#44 2012-10-16 17:59:14

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Sny

Ahh co ja miałam za sen... Szłam na salę od włefu. Na korytarzu przed drzwiami do sali rozbity był niebieski namiot. Usiadłam sobie przed wejściem. Po chwili do namiotu weszli robotnicy z autostrady i puścili erotyczną piosenkę, która zasłynęła na youtube jedna z nauczycielek w mojej szkole (na serio). I w pewnym momencie obok mnie usiadł Matthew McConaughey, taki napakowany i bez koszulki! O_O Przez mój umysł przewinęło się krótkie łaaaaał. I zaczęłam z nim gadać (a co niby miałam zrobić?!) ale taki jeden chłopak z klasy obok, który rozwala mnie tym swoim ruchem gdy poprawia grzywkę bez użycia rąk jedynie trzepocząc tą swoją łepetyną, no w każdym razie ten chłopak chyba był zazdrosny (nie wiem czemu chyba nie miał powodu ) i zaczął śpiewać: Skubi dubi ju can dens! i on to tak zaśpiewał, że się ze śmiechu poryczałam i on był zadowolony, ale Matthew nie dał tak łatwo za wygraną i po chwili panowie zaczęli się bić, a wiecie, nom, gdzie dwóch się  bije tam trzeci korzysta i przyjechał po mnie na białym koniu ubrany w koszulkę Billy Talent... Może zastanawiacie się kto... Ale odpowiedź jest łatwa... Mój zbawca... Przystojniak... Pan Mroczny Kosiarz


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#45 2012-11-09 20:49:09

otwister24

Szlama

Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sny

Ja miałam strasznie dziwny sen.
Że byłam na statku i tam były elfy prostytutki. I był tam też pancernik Zdzisław co ciągle mnie lizał po mordce. Ten statek zaczął tonąć i w tedy pojawił się znikąd włochaty lemur i popłynął ratować pomoc, ale zjadł do wielki delfin z wielkimi oczami co wpadł na nasz statek i pancernik spadł do morza razem z moją rękawiczką w paski.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa