Ogłoszenie


#1 2011-07-21 19:39:49

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Życiowe porażki

hm, pomyślałam, że czasami każdy potrzebuje pocieszenia.
tutaj możemy pisać o tym, co nas gryzie, co się stało złego.
można się nad sobą użalać na wszelkie sposoby, a reszta może pocieszać, jeśli czuje się na siłach.
można pisać o wszystkim - o zgonach wśród zwierząt, niepowodzeniach z chłopakami/dziewczynami, nietolerancji otoczenia, problemach w rodzinie czy z przyjaciółmi, upokarzających wpadkach, chorobach.
nie znamy nawzajem swoich znajomych, więc nie ma niebezpieczeństwa, że coś wypłynie.
a każdemu czasami potrzebne jest takie wyżalenie się. tylko że czasem nie ma komu/gdzie.
jeśli temat się nie podoba - można usunąć.


tymczasem ja zacznę sezon użalania się.
pokłóciłam się z przyjaciółką. ostro.
a raczej to ona na mnie się obraziła, o straszną głupotę szczerze powiedziawszy.
zmieszała mnie z błotem i czuję się paskudnie. a myślałam, że z nas takie bratnie dusze, czy coś. nie odzywa się do mnie od poniedziałku.


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#2 2011-07-21 20:56:51

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Życiowe porażki

nie martw się.... jak o głupstwo to na pewno się pogodzicie.... czasami dobrze jest od siebie odpocząć troszkę...

Offline

 

#3 2011-07-21 21:44:56

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Życiowe porażki

Doktorek ja ze swoją ponad 3 miesiące a poszło o to ze nie przyjechałam do niej na sylwestra bo obiecałam wcześniej komuś innemu także nie martw się pogodzicie się:* a uwierz też się wtedy okropnie poczułam bo na sylwestra skręciłam rzepkę a ona powiedziała Ze dobrze że mi się to tak stało


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#4 2011-07-21 21:51:07

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Życiowe porażki

Kiedyś było pamiętam coś w stylu "czym się mogę pochwalic" "czym sie moge posmucic" czy cos...

znam to uczucie. nieraz, a nawet często tak miałem z moim przyjacielem, też "bratnią duszą"; ale im dłuzej sie do siebie nie odzywalismy nie tylko rósł ten gniew, ale także i tęsknota... i po jakims czasie samo się naprawia
wypowiedzianych słów nie da się cofnac, ale mozna je przykryc innymi...
i tak jak napisała Rusty - czasem dobrze jest od siebie odpocząc =)


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#5 2011-07-21 22:00:41

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Re: Życiowe porażki

Aga napisał:

Doktorek ja ze swoją ponad 3 miesiące a poszło o to ze nie przyjechałam do niej na sylwestra bo obiecałam wcześniej komuś innemu także nie martw się pogodzicie się:* a uwierz też się wtedy okropnie poczułam bo na sylwestra skręciłam rzepkę a ona powiedziała Ze dobrze że mi się to tak stało

to niefajne było ;/

i dziękuję wam ludzie za słowa otuchy.
i jak Was coś będzie gryzło, to pamiętajcie, że jest tu taki temat


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#6 2011-07-21 22:12:45

 neko

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

11418435
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 218
Punktów :   
Dom: Ginny Weasley

Re: Życiowe porażki

Doktorek, kiedyś się wyjaśni i będzie dobrze, uwierz  ;3

ja za to mam "problem" z braćmi.
Mają te 24 lata, a zachowują się jakby mieli 9. Nie, nie mają żadnego problemu z głową, ale ostatnio coraz częściej robią z siebie debili. Nie idzie im na studiach, chcą zapuszczać włosy, chociaż wcale o nie nie dbają (myją mydłem i nie czeszą -_-), ciągle gadają głupoty o zwierzętach, że się ich nie zabija, że to, że tamto..Ok, wszyscy w rodzinie już wiedzą, że chcą być wegetarianami, ale kto im każe jeść mięso? Nikt. A nie mają nic innego do roboty, tylko wszystkim o tym truć? Nie myją zębów bo im się nie chce, a tłumaczą się tym, że "nie jedzą mięsa to im nie gnije i nie mają nieświeżego oddechu" <-  a mają . Nie, im nie da się wytłumaczyć, że zęby się psują, bo przecież "myją je" pijąc hektolitry wody z miodem i imbirem! Nie wiem jak ich ogarnąć, mama już nie zwraca na to uwagi, a ja coraz bardziej się denerwuję.. :<


Snape, snape.. Severus snape :D

Offline

 

#7 2011-07-21 23:05:09

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Re: Życiowe porażki

neko, musisz to wytrzymać jakoś, unikaj, omijaj, skoro nie da im się do rozumu przemówić... powinno im przejść samo z siebie wkrótce
a jak nie - mówisz, że mają 24 lata, więc może wkrótce wyfruną z rodzinnego gniazdka i nie będziesz musiała się z nimi użerać.
a pracują oni gdzieś?


btw, jak można myć włosy mydłem? o.o


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#8 2011-07-22 09:16:08

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Życiowe porażki

teraz RAB, Remus i James nie słuchają!



Neko to są tylko faceci a ten gatunek w większej części nigdy nie dorasta.... na szczęście też dla reszty świata takie głupie pomysły im przechodzą jak się ich zaczyna ignorować... staraj się tym za bardzo nie przejmować.... przejdzie im...

Offline

 

#9 2011-07-22 14:02:33

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Życiowe porażki

Buntownicy! =D Nie myją włosów, zębów, maja gdzieś wszystko. A może oni wiedzą coś, czego nie wiesz? Może mają jakiś plan, do którego tym dążą =p
Ale są ukierunkowani przynajmniej, bo uważają, że zabijanie zwierząt jest złe. Odwołaj ich do Króla Lwa, fraza: "Krąg życia".

Dalej czuję się obrażony przez określenie "gatunek"... =p


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#10 2011-07-22 18:55:34

 neko

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

11418435
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 218
Punktów :   
Dom: Ginny Weasley

Re: Życiowe porażki

Rabuś nie denerwuj się, spokojnie ;D
Hm..Co mogą wiedzieć? Że siedzi jakiś facet w górach i żyje tylko pijąc sok z pomarańczy? ;> Tak, te głupoty też gadali xD Chociaż, jak byli w gimnazjum, to się zarzekali, że mogą żyć czerpiąc energię ze słońca i księżyca, bo się naczytali bzdur...Ale przeszło im ^ ^
Doktorku, chodziło mi o żel pod prysznic np
Rusty, dzięki za słowa otuchy, zresztą wam powyżej również :3 Trochę się uspokoiłam.


Snape, snape.. Severus snape :D

Offline

 

#11 2011-07-22 18:58:29

 Peverell

Szlama

11141084
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Życiowe porażki

dzisiaj ziścił się jeden z najgorszych koszmarów - skasowało (NIE WIEM CO!) mi całą muzykę z kompa. Nie było tego dużo ale mało też nie.
[*]


_________________________________________________________
Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

Offline

 

#12 2011-07-22 19:04:56

 neko

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

11418435
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 218
Punktów :   
Dom: Ginny Weasley

Re: Życiowe porażki

oj biedaku... ;C Nie miałaś jej gdzieś zgranej na jakimś mp3, komórce, iPodzie? Płytce albo pedrivie? Nic? :<
Gdyby mi się tak skasowały wszystkie piosenki, to bym miała focha forever Ale za to mam to wszystko na Ipodzie, więc nie byłoby większego problemu...


Snape, snape.. Severus snape :D

Offline

 

#13 2011-07-22 19:15:22

 Peverell

Szlama

11141084
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Życiowe porażki

tak się składa, że MP3 też była podłączona do kompa i jakimś cudem WSZYSTKO szlag trafił. Mam 5 piosenek w telefonie (model dla emerytów, bo nienawidzę dotykowych) i może 100 w kompie mamy ale to wciąż NAMIASTKA.
Myślisz, że ja nie mam focha? Tak głośno i brzydko przeklęłam, że się przestraszyłam, czy myjący samochód sąsiad nie usłyszał...


_________________________________________________________
Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

Offline

 

#14 2011-07-22 19:15:43

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Życiowe porażki

Peverell biedna ty.. może da się jakoś uratować... nie masz znajomego hackera?

RAB miałeś nie czytać

Offline

 

#15 2011-07-22 20:06:40

 Rolka14

Uczestnik Mistrzostw

37825182
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 1220
Punktów :   

Re: Życiowe porażki

Rusty ma rację są tacy ludzie ktorzy mogą z powrotem przywrócić pliki

Trzymaj się...a jak się nie da to pościągaj od nowa


,,Śmierć będzie ostatnim wrogiem , który zostanie zniszczony"

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://aptekapapaya.pl/ konclean czyszczenie kotłów kondensacyjnych patelnia żeliwna montaż rolet zewnętrznych wrocław dentysta mokotów