Ogłoszenie


#1 2011-07-09 14:41:46

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Coś o Lunie

jako że wątek tej bohaterki pojawił się już gdzie indziej, to żeby nie robić offtopu w Magicznych Dowcipach Weasley'ów, tworzę ten temat. mam nadzieję, że mnie nikt za to nie powiesi, jako że przeszukałam dział i wątku na temat Luny nie ma.

otóż, wywiązała się dyskusyjka: co sądzimy o Lunie Lovegood, słynnej Hogwartowej dziwaczce?
czy jest bystra, tyle że nieco ekscentryczna?
czy może jest po prostu nierozgarniętym człowiekiem, który z niczym sobie nie radzi?

ja uważam Lunę za bardzo bystrą osobę. to, że nie postępuje według ściśle wyznaczonych schematów, jeśli chodzi o zachowanie, jest świetne! bez takich ludzi jak Luna nasz świat byłby śmiertelnie nudny :3
podziwiam Lunę. miała swój własny pogląd na świat i życie i nie dała się zmienić. czasami, dzięki swoim pomysłom, ratowała tyłki głównych bohaterów (bo powiedzmy sobie szczerze - komu normalnemu przyszłoby do głowy, żeby lecieć do ministerstwa na testralach?)
wbrew pozorom - Luna to nie idiotka (moim skromnym zdaniem) tylko bystra, ale nieco ekscentryczna osoba

zapraszam do wyrażania swojego zdania na temat bohaterki!


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#2 2011-07-09 15:04:17

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Coś o Lunie

I jeszcze należy wspomnieć o Jej ojcu, który ma wpływ na Jej zachowanie. Zapewne od dziecka słuchała tych Jego "faktów", nabierała Jego charakteru, próbowała Go kopiować (jak dziecko rodzica)....


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#3 2011-07-09 15:10:41

Doktorek

Uczeń IV Klasy

20842279
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 1324
Punktów :   

Re: Coś o Lunie

jej ojciec też zły nie był :3
tak samo "kopnięty", ale prawy człowiek... popierał Harry'ego póki mógł... a z rodziców zawsze się bierze przykład
taka ekscentryczna rodzinka. ale fajna.
ich dom mi się podobał


Przepraszam za brak polskich znakow w wypowiedziach, mam problem niewiadomego pochodzenia, wszystko zamienia mi na krzaczki.

Offline

 

#4 2011-07-09 16:08:26

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Coś o Lunie

Czekaj, to był kształt wrony, ta?


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl