Ogłoszenie


#1 2007-03-25 19:04:41

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Nr.7 25. 03.07

W dzisiejszym numerze:

                                                                     1.Remus Lupin wreście przemówił
                                                                     2.Prorok czy Żongler?- czyli co czytają nasi użytkownicy
                                                                     3.Wywiad ze Snapem
                                                                     4.Magiczne Dowcipy Weasleyów polecają
                                                                     5.Kryzys Goblinów z Grodziska
                                                                     6.Ministerstwo Magii wita wiosnę

1. Ma 19 lat zarejestrował się jako Remus Lupin od tego czasu Remus Lupin ma tonę pomysłów na każdy numer proroka czyli jednym słowem Remus Lupin jest najlepszym redaktorem jakie miało forum o Harrym Porterze. „Redaktorem Proroka Codziennego zostaje………… REMUS LUPIN!”- koniec konkursu na redaktora Proroka Codziennego.
Ten wybór zaakceptowało prawie wszyscy użytkownicy Remus Lupin dziennikarz Proroka Codziennego obronił stanowisko dziennikarza i jest jego redakcją współredaktorką została Nat. Remus Lupin początkowo nie zgodził się na konkurs na nowego redaktora Proroka Codziennego bał się, że nowy redaktor będzie lepszy od niego, ale okazało się, że tak nie było Remus Lupin nadal zostaje w redakcji Proroka Codziennego.” Jestem bardzo zadowolony , że Remus Lupin piszę co dwa tygodnie nowy numer musiałem go wybrać na dziennikarza Proroka odkryłem u Remusa nowy talent jestem wściekły trochę , że muszę go trochę poprawiać więc zablokowałem dostęp do „Najnowsze Newsy „ tu na forum , ponieważ musiałem go poprawiać Remus Lupin to prawdziwa fontanna źródeł informacji i jestem bardzo dumny , że moi użytkownicy kochają nowe numery Proroka Remusa.”- powiedział nam Harry Potter dyrektor forum o Harrym Porterze „Kochani użytkownicy bardzo dziękuje wszystkich , którzy Mnie kochacie obiecuje Wam i nigdy Was nie zawiodę Prorok Codzienny to gazeta , o którą zawsze Marzyłem pisanie nowych numerów poprawia myślenie i nigdy tego stanowiska nie opuszczę zawsze Marzyłem pisać w Proroku Codziennym dziś Moje marzenie się spełniło dziennikarstwo przejąłem od Mojego najlepszego przyjacielem , który także był redaktorem tego Proroka sam zrezygnował więc obiecuję Wam to Moje stanowisko pracy każdy użytkownik na tym forum niech zacznie czytać Moje numery i proszę wszystkich o komentowanie wszystkich Moich pomysłów. Bardzo chcę też podziękować Naszemu szefowi, który Mnie przydzielił do dziennikarstwa Proroka Codziennego. Widzę również, że Mam konkurencje z redakcji Żongler nie martwię się o Żonglera, ale obiecuję Wam będę pisał nowe i lepsze od poprzednich numerów Proroka Codziennego. Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia w nowych numerach.”- zaapelował Remus Lupin do wszystkich użytkowników forum „Remusie podobają mi się Twoje pomysły chcę Ci złożyć serdeczne gratulacje z powodu wygranej na redaktora Proroka Masz kompletną rację Masz dużo dobrych pomysłów i bardzo mi się podobają Twoje pomysły zwłaszcza reklama Magicznych Dowcipów Weasleyów proszę Cię nie odchodzi z Proroka bo Twoje pomysły są świetne , a my czekamy na kolejne numery z Twojej gazety. Kocham Proroka tak samo jak Ty Remusie i to Mnie cieszy Mam nadzieję, że Prorok Codzienny będzie najlepszym pismem pod Twoim kierunkiem.”- powiedziała nam RustyAngel jedna z użytkowniczek forum „Remusie tak bardzo kocham Twoje numery, że chyba wstąpię do Ciebie i zacznę pisać na każdy temat Twojego nowego proroka. Ty masz talent do pisania ciekawych artykułów nie piszesz bzdur jak ta Rita Skeeter odkąd tu pracujesz jestem okropnie podniecony, że mam takiego kumpla jak Ty drogi Remusie też kocham Twoje wynalazki z cyklu Magicznych Dowcipów Weasleyów ciekawe są też Twoje wywiady i różne ciekawe rzeczy. Lubię Twoje pomysły i też jestem wściekły, że niepotrzebnie Harry zorganizował konkurs wiem, że Byłeś trochę wkurzony na niego nie martw się Ja Twoje pomysły przeczytam. My czekamy z niecierpliwością na nowe numery Proroka Codziennego z reklamami Magicznych Dowcipów Weasleyów i oczywiście przeczytamy każdy Twoją rozmowę z bohaterami z Harry’ego Potter’a. Proszę Cię tylko o jedną rzecz nie odchodź z pracy na Nasze pochwały zawsze możesz poczekać.-powiedział Nam przyjaciel Remusa R.A.B

2. Prorok Codzienny czy magazyn Żongler czyli o naszych gazetach bardzo dużo czytelników czyta , albo Proroka Codziennego, którego redakcją jest Renus Lupin, albo Żongler , którego redakcją jest Agata Lily Potter znana też jako była Agata P. Co piąty czytelnik czyta gazety napisane przez najlepszego użytkownika Remusa Lupina. „Moje gazety są po prostu najlepsze czytelnicy Proroka nie mogą wprost uwierzyć, że takie gazety są najlepsze. Moją konkurencją jest magazyn Żongler, który Mnie nie interesuje kto jest redakcją i jaki numer został wymyślony ważne jest też, żeby czytelników Proroka Codziennego było bardzo dużo dlatego, że to Ja Was zapraszam do Mojej lektury, który wychodzi co 2-3 tygodnie”- mówi Remus Lupin dziennikarz Proroka Codziennego, a co na to czytelnicy „Prorok Codzienny Remusa Lupina jest po prostu dobrą gazetą największą zaletą tej gazety jest to, że można się pośmiać z Magicznych Dowcipów Weasleyów i relacjach z Quidditcha cieszymy się , że mamy najlepszą redakcje jaką mieliśmy w życiu jesteśmy zadowoleni z faktu, że Remus Lupin ma dużo dobrych pomysłów”- powiedział nm Harry Potter dyrektor „Najlepsze forum o Harrym Porterze” „Jejku to jest po prostu bomba Remusie kochany pisz oby tak dalej Prorok Codzienny jest najlepszą gazetą jaką zacząłeś pisać kochamy Cię”- powiedziała nam wczoraj jedna z czytelniczek Proroka RustyAngel „Nie no Ja nie mogę w to uwierzyć Prorok rządzi i Remus rządzi taką gazetę tam gdzie w książkowej wersji piszą same bzdury, a ten z forum nie mogę w to uwierzyć jesteś najlepszy Remusie oby tak dalej.”- powiedział nam R.A.B „Ta gazeta jest po prostu jedna z moich ulubionych gazet jakie miało miejsce na forum Remus ma po prostu talent do pisania och nie tylko Harry zrobi konkurs na najlepszego użytkownika roku to Ja bym stawiała na Remusa za Jego dobre gazety w świecie magii to jest dobry chłopak ma talent REMUSIE RZĄDZISZ!!!!!!!”- powiedziała nam wczoraj AgaBloom „Remus górą Prorok górą niech pisze Remus nam ciekawe numery Remusie oj Remusie piszesz najlepsze numery Kochamy Cię jesteś najlepszym redaktorem na forum bez Ciebie Prorok by nie istniał RZĄDZISZ I RZĄDŹ DALEJ!!!!!!!!! „-powiedziała nam wczoraj Mejsi

3. Reporter Proroka Codziennego postanowił przeprowadzić wywiad z Severusem Snape’m zobaczymy co Mistrz Eliksirów ma do powiedzenia

Prorok Codzienny:

„ Puk! Puk!”

Severus Snape:

„Kto tam?”

Prorok Codzienny:

„Prasa”

Severus Snape:

„Proszę wejść dziennikarzy puszczam do środka.”
Prorok Codzienny:

„ Dziękuje bardzo pan Severus Snape jestem z Proroka Codziennego chciałbym z panem przeprowadzić wywiad mogę zadać panu kilka pytań?”

Severus Snape:

„A ja już myślałem, że do Mnie puka jakiś człowiek, który chce kupić Moje eliksiry bardzo chętnie. Czego pan się napije Kawy? Herbaty? Soku dyniowego? Może Piwa Kremowego?”

Prorok Codzienny:

„Dziękuje, ale nie przyszedłem na herbatę i ciasteczka chciałem zadać panu kilka pytań.”

Severus Snape:

„Nie bądź śmieszny skoro do Mnie trafiasz to musisz być bardzo spragniony no wybieraj.”

Prorok Codzienny:

„No dobrze już dobrze skoro pan tak nalega napiję się piwa kremowego, a potem zadam panu kilka pytań i już mnie nie ma w porządku.”

Severus Snape:

„Jasne siadaj zaraz przyjdę.”

Po pięciu minutach

Severus Snape:

„Proszę bardzo piwo kremowe, a więc zaczynajmy.”

Prorok Codzienny:

„Dziękuje bardzo w takim razie jak już pan jest gotowy w takim razie pierwsze proste pytanie ile lat pracuje pan na stanowisku nauczyciela eliksirów w Hogwarcie?”

Severus Snape:

„ Czternaście lat już w tej szkole uczę.”

Prorok Codzienny:

„Aha proszę mi powiedzieć słyszałem takie plotki, że chciałby pan objąć stanowisko nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią?”

Severus Snape:

„Tak to prawda już jako uczeń interesuje mnie kariera nauczyciela tego przedmiotu, ale dyrektor nie dał Mi tego stanowisko dał Mi tylko prawo do nauczania eliksirów i nie jestem zadowolony, ale mówi się trudno jak obietnica to obietnica znam więcej złowrogich zaklęć i wiem jak ich unikać niestety nie dostałem tej szansy, ale jeszcze tam wrócę i znowu co rok po odejściu jakiegoś nauczyciela od tego przedmiotu został usunięty to Ja jestem pierwszym kandydatem na to stanowisko. Ciasteczko?”

Prorok Codzienny:

„Aha tak wezmę sobie ciasteczko, a proszę mi powiedzieć czy to prawda, że był pan zwolennikiem Lorda Voldemorta?”

Severus Snape:

„Tak byłem zwolennikiem Czarnego Pana, ale zrezygnowałem z tego mój Pan przed Moim odejściem z jego strony dał Mi misje kazał Mi śledzić każdy ruch Allbusa Dumbledore’a dlatego przeszedłem na stronę Dumbledore’a jako nauczyciel w młodości byłem w wielkim domu, z którego jestem jego opiekunem przeszedłem też do organizacji Dumbledore’a jako tymczasowy członek Zakonu Feniksa potem robiłem to co mi kazał Dumbledore śledziłem każdy ruch śmierciożerców bo Mi kazał to robić oraz zaproponował Mi stanowiska nauczyciela eliksirów w jego szkole nadal tu uczę i jestem zadowolony, Czarny Pan pewnie pomyślał, ze opuściłem Go na zawsze, ale nie śledziłem jego ruch.”

Prorok Codzienny:

„Dlaczego pan panie profesorze zabił pan Albusa Dumbledore’a?”

Severus Snape:

„To dość długa historia więc zaraz po skończeniu roku szkolnego byłem w Moim domu potem do Mojego domu przybyli Narcyza i jej siostra Bellatriks. Narcyza wszystko Mi opowiedziała, ponieważ Jej syn Draco czyli Mój uczeń został wybrany za swojego ojca Czarny Pan dał mu misje do wykonania czyli zabicie Albusa Dumbledore’a,, a ponieważ musiałem go zabić w celu Przysięgi Wieczystej, której obiecałem Narcyzie, że jeżeli Draco nie wykona zadania to Ja Mam go zabić zamiast Dracona tak było naprawdę zabiłem Dumbledore’a i uciekłem z Draconem z Hogwartu i tak to się właśnie stało jakieś inne pytania?”

Prorok Codzienny:
                                                                     
„Dlaczego pan nie lubi Harry’ego Potter’a?”

Severus Snape:

„Ach Potter tak ten słynny Harry Potter niech tylko sięgnę po myślodsiewnie długo to pamiętam w młodości gdy uczyłem się jeszcze w Hogwartcie byłem w Slytherinie byłem na tym samym roku co jego ojciec to był człowiek, którego go nienawidziłem śmiał się ze mnie dokuczał Mi robił ze Mną co tylko chciał on tylko się puszył ten jego ojciec nawet rzucał na Mnie różne uroki gdy nie ten kawał on i jego kumple zaciągnęli Mnie do Wierzby Bijącej gdzie mało brakowało, aby dostał uratował mnie wtedy Potter i wtedy gdy go spotkałem w Hogwartcie jego syna kompletnie z niego nieuk z zakresów eliksirów ciągle tylko psuł na zajęciach z eliksirów zawsze musiałem odejmować punktu nie obchodzi mnie wymówki panny Granger Ja chcę się dowiedzieć czegoś od Potter’a w zakresie eliksirów nie przestrzegał punków regulaminu szkolenego zupełnie jak jego ojciec ma fatalne wyniki z eliksirów to mnie bardzo martwi nie przykłada się do nauki po prostu go nienawidzę jaki ojciec taki syn koniec kropka za dużo było hałasu o jego sławę jestem wykwalifikowanym nauczycielem eliksirów więc muszę być okrutny jakieś inne pytania?”

Prorok Codzienny:

„Proszę mi powiedzieć dlaczego nie przybył pan z pomocą gdy śmierciożercy walczyli o przepowiednie?
Severus Snape:

„Miałem swoje sprawy na głowie, ale wiem co się wydarzyło w departamencie tajemnic.”

Prorok Codzienny:

„Kiedy pan powróci do strony śmierciożerców?”

Severus Snape:

„Myślę, że jak wypełniłem zadanie to chyba po zabiciu Dumbledore’a powrócę do strony śmierciożerców.”

Prorok Codzienny:

„Lubi pan Dracona Malfoya?”

Severus Snape:

„Draco Malfoy jest moim ulubionym uczniem tak samo jak ja nie lubi Harry’ego Potter’a więc pozwalam uczniom z mojego domu śmiać się bo lubię jak Ja znęcam się nad Potterem.”


Prorok Codzienny:

„Yhm Yhm Pyszne to ciastko sam pan je piekł?”

Severus Snape:

„Tak są Mojej roboty są jakieś inne pytania?”

Prorok Codzienny:

„Proszę mi powiedzieć dlaczego gdy Lord Voldemort ucisnął Glizdogonowi znak to nie pojawił się pan na wezwaniu?”

Severus Snape:

„Nie mogłem się stawić miałem swoje plany na głowie.”

Prorok Codzienny:

„Lubi pan uczyć eliksirów?”

Severus Snape:

„Tak eliksiry są dobrym przedmiotem, ale ja wolę nauczać Obrony Przed Czarną Magią.”

Prorok Codzienny:

„Panie profesorze Slatero Quirrell, Gilderoy Lockhart, Remus Lupin Alastor Moody i Dolores Umbrigde kogo pan z tych nauczycieli lubił?”

Severus Snape:

„Wszystkich nie lubiłem oprócz Quirrella i Lupina Lupina znam go ze szkoły to przecież wilkołak, a Quirrell’a tak samo pomagałem mu w różnych sprawach przepraszam, ale muszę teraz coś załatwić więc dziękuje, że pan do mnie wpadł, a teraz musimy zakończyć rozmowę.”

Prorok Codzienny:

„Dziękuję panie profesorze za pyszne piwo kremowa i ja też dziękuje, że pan zgodził się na wywiad do widzenia.”

Severus Snape:

„Do widzenia proszę uważać na siebie.”

Prorok Codzienny:

„Proszę się nie martwić będą ostrożny.”

Dla Proroka Codziennego wywiadu udzielił prof. Severus Snape nauczyciel eliksirów w Hogwartcie.

4. Sklep Magicznych Dowcipów Weasleyów poleca serie gadżetów na każdą okazje na prima aprilis i inne rzeczy dziś w ofercie dnia gadżety, których będziesz się śmiał do woli nie zwlekaj pójdź do sklepu, a my ci doradzimy Serdecznie kawalarzy zapraszam na wielką wyprzedaż

Oto lista naszych najlepszych produktów

1. Nazwa produktu

   Kociołek bokserski

Opis: Gorąco polecamy ten odlotowy produkt zwłaszcza na lekcjach eliksirów pod koniec weź cudowny kociołek podejdź do biurka Snape'a i powiedz , że ten kociołek ma dziure i musisz kupić nowy kocioł. Wystarczy tylko wsadzić główę by zobaczyć czy rzeczywiście jest dziura i..... złap się czegoś by nie upaść ze śmiechu , bo Snape leży nieprzytomny na podłodze bo dostał prosto w ten tłusty nochal rękawicą bokserską cha cha cha!!!!!

Cena: 75 Galeonów + Gratis paczka kanarkowych kremówek

2. Nazwa produktu

    Majteczki śmierdziuszki

Opis: Nasze odlotowe majtki są tak odlotowe , że morzesz się wymigać od groźnego egzaminy wystarczy tylko założyć majtki w łazience pójść na egzamin i zapomocą specjalnego detonatora nacisnąć czerwony guzik i Fuj możesz już wyjść z sali bo tak śmierdzi w klasie i masz nie piszesz egzaminy końcowego.

Cena: 150 Galeonów + Gratis Uszy - Dalekiego – Zasięgu

3. Nazwa produktu

   Złoty znicz z niespodzianką

Opis: Tylko prawdziwy złoty znicz do się złapać to cacko jest bardzo prostę jeżeli twoja drużyna przegrała i marzysz o zemście zrób ten dowcip szukającego wpuść jeszcze jedną piłeczkę i czekaj , aż ktoś złapie twoje cacko gdy ktoś złapie to złoty znicz zamieni się w kulę armatnią i już możesz się cieszyć ze swojej zemsty.

Cena: 250 Galeonów +  Lipna różdżka

4.    Nazwa produktu

Atramentowe pióro

Opis: To pióro powali każdego kto tylko przyłoży koniec pióra do pergaminu marzysz o autografie jakiegoś sportowca nie ma problemu podejdź do niego i powiedz , że chcę autograf i wyciągasz mu pióro i pergamin sportowiec wieźmie podpiszę i Chlust z pióra tryska atrament prosto w twarz obryzgując kogoś atramentem wyśmienite na każdego np. do egzaminu chodzisz z kimś do klasy podejdź do jego ławki zamień pióra i usiądź na miejscu i czekaj na wybuch śmiechu.

Cena: 20 Galeonów + Agresywna miotła Gratis
     
5. Nazwa produktu

   Czekoladowe katary

Opis: Paczka odlotowych ciućków wystarczy łyknąć podczas lekcji cukierki i wystarczy tylko do sąsiada powiedzieć "Masz chusteczke." i masz piękny katar idealny podczas nie lubianego zajęciach lekcyjny. Te odlotowe cukierki ma dwa zastosowania czekoladowe powuduje katar , a orzechowe kaszlówki ostry napad kaszlu i możesz powiedzieć tylko jedno masz grypę.

Cena: 15 Galeonów

6.Nazwa produktu

  Balonowy Irytek poltergeist z niespodzianką

Opis: Coś dla łowcy Irytka Filcha ten Balonowy Irytek wydaje się , że jest prawdziwy śmieje się rzuca rzeczami robi totalny chaos jak prawdziwy Irytek to spowoduje , że ten hałas ściągnie tu Filcha i odrazu wrzeszczy na Irytka , żeby przestał jeżeli Irytek dali rozrabia na oczach Filcha to Filch ze złością ciśnie w nim w co ma w ręku i .... niespodzianka jak przedmiot styka się z Irytkiem to nasz Balonowy Irytek wybuchnie oblewają Filcha łajnobombą buhahahahahaha!!!!!!!

Cena: 50 Galeonów + paczka Omdlejek Grylażowych

7. Nazwa Produktu

    Turniejowe złote jajo z niespodzianką

Opis: Każdy pamięta tą zagadkę z tym jajem nie?  to My Ci to jajo przypomnimy.
Złoe jajo to nie takue jajo jakie myślicie wystarczy tylko poczekać na okazje np. podczas lekcji z eliksirów rzuć to jajo w jakimś kociołku np. kociołek Crabbe'a i poczekaj chwilę. Gdy tylko Crabbe doda jakiś składnik nie wiedząc , że coś jest w środku i BUM! z jaja  i kotła wyskoczyła mamuśka Snape'a i krzyczy na niego wymachują laska i rękami ( Oczywiście w środku jaja była przygotowana statutka mamuśki Snape'a) CHA CHA CHA CHA CHA aleeeeeeeeeeeee jaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Cena: 125 Galeonów + Puchar Turnieju Trójmagicznego
8. Nazwa Produktu

  Szkatułka z niespodzianką

Opis: Zwykła drewniana szkatułką z niespodzianką wystarczy tylko podsunąć tą szkatułke osobie obojętnie jaką i czekaj , aż ją otworzy i możesz cieszyć się tyle ile masz siły w płucach , ponieważ gdy się ją otworzy to dostaniesz cios w swój noseczek gorąco polecam ten zrobić ten kawał Snape'wi takie samo działanie jak w przypadku "Bokserski Kociołek".

Cena: 35 Galenów + Q-Py – Blok

9. Nazwa Produktu

   Kocioł a'la Snape 2

Opis: Wiem , że taki kocioł już mamy teraz przedstawiamy ulepszaną wersje , lecz ma inną niespodziankę wystraczy postąpić zgodnie z poprzednim kociołem powinien wsadzić głowe do kociołka , ale zamiast tego to usłyszymy wybuch i widzimy wielką zieloną parę i gdy para zniknie możesz ujrzeć Snape'a w samych majtkach CHA CHA CHA CHA CHA CHA GORĄCO POLECAM TEN PRODUKT!!!!!!!

Cena: 75 Galeonów +  Eliksir Miłości

10. Nazwa Produktu

   Pierścionek Umbrigde z niespodzianką

Opis: Tak jak myślice stary brzydki pierścionek Umbrigde przed lekcjami z Umbrigde podłóż pierścionek na biurko Umbrigde i usiądź na miejscu i czekaj na ofiarę gdy tylko Umbrigde wejdzie do klasy i usiądzie za biurkiem zauważy pierścionek weźmie założy na palec i rozpocznie lekcje. Efekt działania pierścionka działa tylko na słowa "Odłużcie różdżki" pierścionek na palcu Umbrigde samo wypadnie z palca i kamień odwróci się na wysokości twarzy Umbrigde tryśnie prosto w jej szeroką w uśmiechu żabie usta i oczy odorosokiem z Mimbulus Mimbletonia CHA CHA CHA!!!!!

11. Nazwa Produktu

   Tarta z niespodzianką

Opis: Lubisz jakiegoś nauczyciela i postanawiasz dać mu w prezencie nic prostego pod koniec lekcji podejdź do Snape'a z tartą i powiedz do nauczyciela "Panie profesorze bardzo pana lubię więdz upiekłem dla pana ciasto" nauczyciel ci podziękuje , ale nie ruszaj się z miejsca Snape musi to ciasto spróbować biedak weźmie wyjmie kawałek ciasto i spróbuje i..... możesz już się śmiać nauczyciel zjadł swoje ciasto i nagle z ust wylatuje mu wielki nagi ślimak potem jeszcze jeden i kolejny itd.

Cena: 20 Galeonów + Krwotoczki truskawkowe

     12. Nazwa Produktu

    Zaczarowana odznaka prefekta

Opis: Zwykła odznaka prefekta jaką wynaleźliśmy razem z bratem , ale ta jest zupełnie ulepszona pamiętaliście jak nasza poprzednia wersja odznaki prefefekta wymyślała hasła zamiast "Prefekt" to był "Pierdek" ta ulepszona odnznaka tego nie ma gdy tylko prefekt szturchnie palce w swoją odznakę to uwaga nie rób tego na oczach Snape'a albo Filcha to pada takie hasło"Schowaj swój tłusty nochal Snape" albo "Snape to największy na świecie perdziel" Znowu kupa śmiechu gwarantowana

Cena: 45 Galeonów + Bezgłowy Kapelusz

13. Nazwa produktu

    Cukierki z niespodzianką

Opis: Paczka bardzo dobrych cukierków zjedz cukierka przed lekcją i jak bauczyciel cię zapyta to mówisz , ale w innym języku to spowoduje , że nauczyciel zostanie wyprowadzony z równowagi i zostaniesz usunięty z lekcji i możesz już nie wracać na lekcję po , aby wrócić do język ojczystego wystarczy wypić szklankę wody.

Cena: 25 Galeonów + Zaczarowane serce


5. Kryzys polskiej drużyny szukający drużyny Goblin Gobelin Grodziska nie zagra w kolejnym meczu towarzyski z Tajfunami Łukasz Deląg został zaatakowanym tłuczkiem po złapaniu znicza w meczu z drużyną Zjednoczonych Puddlemore i nie wiadomo kto zastapi Łukasza Deląga na pozycji szukającego krążą pogłoski, że 17 letni Tomasz Michalczewski może zastąpić Łukasza Deląga, ale czy tą decyzje podejmie kapitan drużyny Goblin z Grodziska Zbigniew Skrzynecki o tym Ludo Barman „Ma 17 lat i jest kandydatem zastąpić Łukasza Deląga na pozycji szukającego lata bardzo dobrze i ma bardzo dobry wzrok w kolejnym sprawdzianie Zbigniew Skrzynecki wiedząc, że jego szukający nie zagra w kolejnym meczu postanowił zrobić sprawdzian w poszukiwaniu zastępcy Łukasza Deląga, ale sam kapitan nie jest pewny czy powołać go do drużyny Tomasz Michalczewski jest dobrym zawodnikiem, ale czy zagra na pozycji szukającego w najbliższym meczu z Tajfunami tego nie jesteśmy w stanie określić czy Tomasz Michalczewski może grać z tłuczkami.-mówi Ludo Barman

6. Nareszcie wiosna po tylu latach Ministerstwo Magii postanowiło stopić Marzannę i powitać wiosnę nad jeziorem w Hogwartcie na tej imprezie było bardzo dużo osób zakwitły pierwsze przebiśniegi i krokusy Minister Magii Korneliusz Knot podziwiał cudną naturę obchody topienia Marzanny wzięło udział dużo osób. Pierwszą Marzanna utopił sam minister „Cóż powiedzieć zima poszła na dobre są piękne przebiśniegi fajnie to wszystko widać jestem po prostu zaskoczony je przyszliśmy do Hogwartu powitać wiosnę”- powiedział nam w środę sam minister Topienie Marzanny jest tradycją wszystkich osób pragnących powitać pierwszy dzień wiosny następną Marzannę utopili w jeziorze ciało pedagogiczne. „Topienie Marzanny sprawiło radość wszystkich uczniów Hogwartu nic tylko patrzyć i cieszyć się wiosna tak szybko do Hogwartu do tarła.”- mówi Remus Lupin dziennikarz Proroka Codziennego

                                           


                                           




                                                                                                                                       Artykuł napisał Remus Lupin


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2007-03-25 19:09:56

Agata Lily Ginny Potter

Uczeń Gryffindoru

2889841
Skąd: Dizwny Dołek =)
Zarejestrowany: 2007-02-18
Posty: 194
Punktów :   
WWW

Re: Nr.7 25. 03.07

Bleeee....... Ale bujdy Wiadomo, że Żongler rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2007-03-26 16:46:12

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr.7 25. 03.07

świetne, buahahahahhahabuahahahhahahah... poprostu genialne

PS:
Pomyłki:
1. Kilka produktów jest powtórzonych z poprzednich numerów.
2. Ortografia.
3. Snape w wywiadzie jest bardzo miły, ale taki nie jest (pamiętacie jak przyszły Narcyza i Bella do niego, nie dał im ciasteczka, chociaż się "kumplują", a tu nagle jakiemuś nie widamom komu daje ciasteczka)
4. W wywiadzie zapomniałeś o tym że Glizdogon podsłuchuje za scianą...
mogłeś napisaś, że mu grozi, że go zabije za podsłuchiwanie
Pomimo tych pomyłek uważam ze PROROK JEST O 15% LEPSZY OD ŻONGLERA


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#4 2007-03-26 16:51:21

Harry Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9672779
Skąd: Nora
Zarejestrowany: 2006-08-03
Posty: 1518
Punktów :   
WWW

Re: Nr.7 25. 03.07

Super!!! Bardzo fajny numer.

EDIT: RAB, jeżeli chodzi o Snape'a to moim zdaniem wywiad ten właśnie taki ma być... To jakby taka zamierzona deformacja charakteru Snape'a...


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"


http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

#5 2007-03-26 17:00:51

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr.7 25. 03.07

możliwe, ale ja utrzymuję swoje... snape jest nie miły i ma chłodny charakter z zasady, albo to rodzinne. Przecież nie znamy dobrze jego rodziców...


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#6 2007-03-26 17:13:25

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Nr.7 25. 03.07

R.A.B napisał:

1. Kilka produktów jest powtórzonych z poprzednich numerów.

R.A.B te produktu, które są powtórzone to są produkty za darmo bo nie znałem innych produktów którzy wymyślili Fred i Gerorge, a tsk wogulr to prosiłes was gapy żebyście z pierwszej części wybrali 5 najlepszych produktów i pięć najlepszych produktów z drugiej części i co 10 najlepszych produktów wybranych przez was powinno znajdować się w miom proroku, a ja musiałem sam wybierać ruszcie to głową, a co do wywiadu chciałem was rozbawić tym wywiadem.


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#7 2007-03-26 17:29:32

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr.7 25. 03.07

wiem, sorrka że krytykuję... rozbawilo mnie to na prawdę, po posty jestem głupi i zawsze sie wygłupiam (np z tym konkursem na najlepsze konkursy...)


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#8 2007-03-26 20:16:53

 nika89

Goblin

status lillyinika@gmail.com
9924046
Call me!
Skąd: Gronówko/Poznań/New York/ S F
Zarejestrowany: 2007-01-30
Posty: 137
Punktów :   

Re: Nr.7 25. 03.07

super oby tak dalej powodzenia


Najwarzniejsze żeby się nie kłócić, bo super paczka trzyma się razem. To dopiero TMK
http://demotywatory.pl/

Offline

 

#9 2007-03-26 22:14:52

nat

Ponurak

7875634
Skąd: Grimmauld Place 12
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 1017
Punktów :   

Re: Nr.7 25. 03.07

Bardzo fajny numer Remusie:) Chyba nigdy Ci nie dorownam... w zyciu nie wymyslilabym tych wszystkich produktow z oferty Freda i George'a :brawo:

Ostatnio edytowany przez nat (2007-03-26 22:15:23)

Offline

 

#10 2009-08-12 12:10:43

Graup

Czarodziej Czystej krwi

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Nr.7 25. 03.07

Prorok Gada bzdury o Harrym jak wiadomo z książki ale ten jest zarąbiaszczy


KTo to R.A.B  << Regulus Agustus Black ( Brat Syriusza )

Offline

 

#11 2010-12-20 17:30:49

 Rowena Rawenclaw

Charłak

Skąd: Gryffindor
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 72
Punktów :   -5 

Re: Nr.7 25. 03.07

niezły wywiad kiedy będzie z Bellatriks?

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl