Ogłoszenie


#1 2007-03-18 20:46:28

nat

Ponurak

7875634
Skąd: Grimmauld Place 12
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 1017
Punktów :   

Artykul GeekMonthly

Wywiad z Reżyserem

Magazyn GeekMonthly opublikował drugą część wywiadu z David'em Yates'em, reżyserem filmu Harry Potter i Zakon Feniksa. Oto jego fragment:

Na samym początku odbywają się próby z każdym zatrudnionym aktorem. Z Danielem [Ratcliffe’em] było to dużo bardziej skomplikowane. Kilka miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć do filmu spotykaliśmy się co tydzień by rozmawiać o tym co przechodził Harry. Jedną  z rzeczy którą zrobiłem (co brzmi trochę mocno jeżeli chodzi o produkcje filmu familijnego) było zatrudnienie doradcy, który codziennie ma do czynienia z ludźmi, którzy doświadczyli bardzo bolesnych przeżyć związanych ze strata bliskich osób. Miało to pomoc nam zinterpretować przeżycia Harry'ego jako świadka śmierci Cedrika [Diggory].


Źródło: www.mugglenet.com

Offline

 

#2 2007-03-19 14:09:22

Lily

Uczeń Gryffindoru

1326226
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 197
WWW

Re: Artykul GeekMonthly

Wow nieźle, już naprawde wymyślają...


"To bardzo ważne, mówił mu wtedy Dumbledore, by walczyć, by ciągle walczyć, by nie ustwać w walce, bo tylko wtedy zło można powstrzymać, choć nigdy nie da się go całkowicie wyplenić..."

Offline

 

#3 2007-03-20 17:20:40

Ida03

Pałkarz

5117493
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 304
Punktów :   

Re: Artykul GeekMonthly

potem zatrudnią siusiologa, który nauczy Dana jak interpretować sceny, w których Harry się odlewa


Poprzedni opis był beznadziejny, więc teraz mam taki  :P

Offline

 

#4 2007-03-21 20:41:05

AgaBloom

Jednorożec

Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-10-25
Posty: 440
Punktów :   

Re: Artykul GeekMonthly

Nie, no ale aktor musi sie wczuć, więc to chyba dobrze, że starają się mu pomóc...


"Splunęłam na niego. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam, ale w tym momencie nienawidziłam go tak bardzo, że splunięcie było najmniej drastycznym z możliwych zachowań." || Avatar - Robert Schwartzman

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
harrypotter.pun.pl