Ogłoszenie


#1 2007-03-09 08:57:15

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Mam nadzięję że są tu osoby zainteresowane taki to gatunkiem z którymi mogłabym porozmawiać na ten temat, ponieważ ostatnio wciągam dużo różnych anime, mang troche mniej ale chętnie usłysze o jakiś ciekawych mangach czy też anime do przeczytania


to może zaczne, właśnie oglądam 4 epizod anime "Samurai deeper Kyo" i niezłe jest, szczególnie że są tam stroje japońskie, katany japońskie i takia typowa japonia

Ostatnio edytowany przez Lunatic Lady (2007-03-09 09:19:31)


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

#2 2007-03-09 10:48:28

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Mam takie rzeczy z mang tylko Dragon Ball


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#3 2007-03-09 11:38:44

AgaBloom

Jednorożec

Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-10-25
Posty: 440
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Dragon Ball wymiata! Jak leciał to oglądałam, z anime to jeszcze oglądałam "Czarodziejkę z księżyca" of kors, a z mang to czytałam "Brzoskwinię" i "Naruto" no i DB (czas przeszły, bo już nie czytam xD)  Moja koleżanka z klasy fascynuje się właśnie Japonią i wszystkim co z nią związane czyli mangą i anime też ^^


"Splunęłam na niego. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam, ale w tym momencie nienawidziłam go tak bardzo, że splunięcie było najmniej drastycznym z możliwych zachowań." || Avatar - Robert Schwartzman

Offline

 

#4 2007-03-09 16:18:13

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

ja kocham no KOCHAM po prostu i UWIELBIAM i Japonię i mangę i anime mangi które posiadam a wymiatają: Island(18 +), Oh my Goddess, Saiyuki <mniam>, Seimaiden, DNAngel, Tokyo Babilon( English version), Wampirza Księżniczka Miyu (Lava<mniam> ), Battle Angel Alita.... rany nie pamiętam ale jeszcze coś tam mam
hmmm jeśli chodzi o anime to mniej ale widziałam Ghost In The Shell, Battle Angel Alita, Ruchomy zamek Hauru( Miyazaki ) noooo i Appleseed

Offline

 

#5 2007-03-09 19:01:17

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Akurat trafiłam z założeniem tematu w gusta Angel

Ja oglądałam całą serie Sailor Moon, Fate/ stay night , Ruchomy zamek Hauru < Hauru w blond włosach hm..... ^^> Death note
no i shounen-ai/ yaoi, shojo-ai/yuri- DNAngel, Loveless, Sukisho, Kannaduki no miko, Papa to kiss in the dark zaczęłam Gravitation i Yami no matsuei.
teraz oglądam Samurai Deeper Kyo
Czytałam Hellsinga 7 tomów.
Teraz czytam Saiyuki <jestem na 2-gim tomie, który kończy się w ten sposób że mój ulubiony bohater wykrwawia się na ziemi, no świetnie! ja chce następny tom a to dopiero w poniedziałem będzę miała mrrrau! ale i tak przeżyje... ja to wiem >
Mam oczywiście Yaoi Edition 1
no i co 3 miesiące kupuję sobie Otaku

a ja sama też coś rysuje, umiem tylka słów po japońsku i kilka zdań, słucham Dir en greya <japoński rock> i poważną muzykę japońską, mam oprócz tego przewodnik po japonii bo chce kiedyś wyjechać strasznie, strasznie chce.
To się chyba z Angel dogadamy ^^


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

#6 2007-03-09 20:13:18

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

no pewnie że się dogadamy ja też chce do Japonii MEGA CHCĘ <mniam>
hehe ja już Saiyuki mam 4 tomiki a teraz poluję na 5 bo już wyszedł... we wtorek go dorwę<mniam> już się nie mogę doczekać <zaciera łapki>
Death Note mają wydawać po polsku gdzieś czytałam już się nie mogę doczekać bo się w necie naczytałam i chcę to dorwać w moje łapki
Yami no matsuei mam ale mangę do anime sie nie dorwałam.... z anime to ja w ogóle do tyłu jestem strasznie jakoś tak.... no ale Sailor Moon oczywiście oglądałam no ba od tego zaczynałam no chyba że liczyć Robin Hood'a , Tajemnicze złote miasta albo pszczółkę Maję eeeeech wspomnienia

Offline

 

#7 2007-03-09 21:18:50

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Powiedz że z Sanzo będzie ok... <płaczliwy jazgot ^^>
ja widziałam 30 rozdz DN i mi się podoba, oprócz tego na www.youtube.com można obejrzeć do któregośtam odcinka. tak samo z Yami.
To się wybieramy razem niedługo, ne? ^^


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

#8 2007-03-09 21:34:47

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Sanzo będzie ok czwarty też jest super ale ja już chce piąty byle do wtorku

a do Japonii to ja mogę nawet  zaraz tylko wezmę kasę na mangi i całą resztę gadżetów i możemy sie udać do tego raju na ziemi dla maniaków mangi

aaa zapomniałam widziałam jeszcze Shamman King, fragmenty X (mangę też czytałam) teraz oglądam Naruto fajne nawet aaa no i Chobits widziałam i Neon Genesis Evangelion i jeszcze kilka innych ha HYPER codziennie 21

Offline

 

#9 2007-03-09 21:41:44

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Jasne, zaopatrzamy się w kimona, katany i lecimy po japońskich przystojniaków ^^ ale to nie fair, bo w animach zawsze są jacyś zabójczo genialni faceci... chyba że w japonii spoytkasz takiego na co drugim kroku ^^

Wiedziałam!  Sanzo się tak nie da ^^. No bo tej 4-ki i 2-ki z Samurai DK nie da sie pokonać


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

#10 2007-03-09 21:52:59

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

noom w anime są i w mangach też ale po ulicach Tokio tacy niestety nie biegają bo oni tak trochę chyba kompleksy mają dlatego w mangach tacy bishoneni biegają ja chce kimono (kiedyś sobie sama uszyję bo gdzieś mam wzór .... a w Anglii jak byłam to jedno takie zajefajne widziałam) i katane <mniam>

Offline

 

#11 2007-03-09 21:57:42

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

ten temat na forum należy do nas ^^. Ja sobie robie pokój w stylu japońskim, szafki z herbatą i czajniczkami, niski stolik z poduszkami do siedzenia, wzornictwo japońskie itp.

W ogóle widziałam w necie że w Wawie jest taka restauracja gdzie jest właśnie wnętrze i jedzenie japońskie. Ja byłamby nawet w stanie zjeść to ichnie sushi czy sashimi, tofu, wodorosty nori, tumpury, ramen itp byle tam być


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

#12 2007-03-09 22:41:24

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

hmmm w Poznaniu można zjeść dobre sushi a przynajmniej tak mój brat twierdzi muszę się wybrać kiedyś....
eech<dreamer> tez bym chciała pokój w stylu japońskim ale za mała ta moja klitka nie nadaje się

Offline

 

#13 2007-03-10 10:24:07

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

Ja właśnie się będę przeprowadzać w wakacje. A do Poznania to ja kawał drogi mam... już bardziej do Wawy mi się opłaca...

znalazłam też doujnishi do Saiyuki ale to jest bluźnierstwo >  żeby tak zbeszcześcić Sanzo ... <noże w oczach ^^>


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

#14 2007-03-10 15:06:55

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

ech <wzdycha> Sanzo faktycznie jest so sweet chyba sie zaraz wezmę i przeczytam jeszcze raz <rozmarzona> ale reszta też niczego sobie no i Jeep >>> absolutnie i niepodważalnie cute ja tez chcę takie smocze auto

no to Holly pakuj się i biegamy na samolot

Offline

 

#15 2007-03-10 18:24:16

Lunatic Lady

Jednorożec

Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 434
Punktów :   

Re: manga anime czyli zaczarowany świat japońskiego rysunku

nie zapomnij Holly swojego kimono!

Sanzo jest świetny, szczególnie jak w tomie eee... 2 albo 1 nie  pamiętam zatrzymują się na nocleg w Klasztorze ^^


"Nawet jeśli mozna swobodnie latać w powietrzu ale lot ten nie ma celu, a ptak gałęzi, na której można odpocząć
to przeklina się sam fakt że ma się skrzydła.
Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://metalowy-tony.pl/