Ogłoszenie


#1 2007-02-15 19:48:55

nat

Ponurak

7875634
Skąd: Grimmauld Place 12
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 1017
Punktów :   

Lucjusz Malfoy

Wywiad z Jasonem Issacs

Jason Issacs- odtwórca roli przebiegłego śmierćiożercy Lucjusza Malfoya, promując sztukę The Dumb Waiter, udzielił wywiadu Official London Theatre. Mówił w nim o sztuce i o swojej roli w filmach o HP.
Gdy rozmawiał o roli Lucjusza wyznał, że propozycja zagrania tej roli była dla niego jak jeden wielki żart. Opowiadając o wrażeniach z planu filmowego w pewnym sensie stal się dzieckiem, by relacja wydarzeń z planu filmowego, została opisana przez niego jak przez duże dziecko.

Miałem 4 lata, ona miała w swoim pokoju kabinę do przebierania i nic nie poruszało Lucjusza Malfoya. Miała wróżki, czarodziejów, czarownice i superbohaterów, i nic ich nie poruszało. Dostaję się tam i mówię: Czy mogę mieć trzcinę z różdżką wewnątrz? Czy mogę mieć pelerynę? Czy uważasz, że mógłbym mieć pas z głową węża? Czy myślisz, że mogę wysadzić tę ścianę i dmuchnąć, i przejść przez to? To absurd, żeby mężczyzna w moim wieku robił takie rzeczy. I dostajesz się tam i uświadamiasz sobie, że kręcisz sceny z Garym Oldmanem i Heleną Bohnam Carter. Patrzę do notesu z numerami i widzę, że oni będą tam dzisiaj, zamierzam z nimi porozmawiać. Zanim możesz się spostrzec masz lunch i dzielisz się sosem z HP. To jest fantastyczne. Jeżeli jesteś kimś takim jak ja, kto znajdzie przyjemnie torturującą pracę - ciągle zajmuję się drobiazgami próbując robić to lepiej, bardziej realnie i bardziej trójwymiarowo - miło jest zostawić to wszystko w domu i zamienić się w Harry'ego Pottera oraz być po prostu czystym, nazistowskim złym.

Źródło: www.hp.imro.pl

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs TS2 space has not written AI przegrywanie filmów 8mm warszawa