Ogłoszenie


#1 2007-02-12 03:38:33

nat

Ponurak

7875634
Skąd: Grimmauld Place 12
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 1017
Punktów :   

Wywiad z Rupertem

Zwierzenia Rudzielca

Na portalu MuggleNet pojawił się nowy wywiad z Rupertem Grint'em odtwórcą roli Rona Weasley. Aktor odpowiada na pytania związane z praca nad ekranizacjami powieści Harry Potter, rezygnacji Emmy Watson oraz swoich planach zawodowych po zakończeniu serii.
Oto fragment wywiadu:

Właśnie skończyłeś pracę przy piątym Harrym Potterze? Mam rację, tak? Czy będziesz pracował przy wszystkich filmach aż do części siódmej?
Tak, chcę pracować przy wszystkich filmach, jeśli mogę ponieważ naprawdę sprawia mi to radość.
Czy zapoznali Was już z planami co do filmowania części szóstej?
Tak, w tym roku startujemy nieco później. Mamy więc sporo wolnego.
Usłyszałem, że Emma Watson mogłaby zostawić serię zanim dobiegnie ona końca. Czy wiesz coś o tym?
Nie jestem właściwie pewny. Naprawdę nie znam szczegółów, ale słyszałem o tym. Nie wiem co o tym myśleć. Byłoby dziwnie bez niej i byłby to pewnego rodzaju wstyd, jeśli ona nie wytrwa do końca.(...)Nie wiem jakie są jej plany, ale myślę, że ona nie zrezygnuje.
Masz jakieś plany na to co będziesz robił po "Harrym Potterze"?
Tak mam. Chcę skończyć filmy o Harrym Potterze i zacząć się udzielać w niskobudżetowych produkcjach ponieważ to fajna zabawa, prostsza i relaksująca.
Jaka jest Twoja ulubiona filmowa część "Harry`ego Pottera"?
Nie wiem. To jest bardzo trudne, żeby je jakoś segregować ponieważ mam wrażenie, że to jeden długi film. Pierwszy był dobry , ponieważ to było całe nowe doświadczenie.(...) Czwarty film to był świetna zabawa.
Masz swój romantyczny wątek w "Harrym Potterze", prawda?
Tak, w szóstym tomie było coś takiego. Zawsze było coś między Ronem a Hermioną co było bardzo subtelne. Poczekamy na ukazanie się siódmego tomu i zobaczymy co z tego wyniknie.
Czy kiedykolwiek prosiłeś J. K. Rowling o jakieś aluzje co zdarzy się w kolejnej części?
Ona niczego nie zdradza!

Cały artykuł w języku angielskim możecie przeczytać kilkijąc tutaj

Źródło: www.hp.imro.pl

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fale radiowe urządzenie